[Vand] Huse Incalzire Scaune

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am vb cu Alinushy azi dimineata si in cele din urma problemele au fost rezolvate

    Comment


    • Originally posted by sanderizer View Post
      Am si eu o intrebare legata de montarea incalzirii: butoanele sunt/trebuie sa fie de impuls? Adica apesi odata si e ON,mai apesi odata si e OFF dar pozitia butonului e aceeasi? Cum e de exemplu butonul pentru dezaburirea lunetei?Eu nu am comandat butoanele originale (din varii motive).Pot monta de ex. butoane de geam electric? Mersi.
      Aloooo nimeni?! Ajutati-ma va rog!

      Comment


      • Nu e chiar asa de complicat. Butoanele sunt normale cu 2 pozitii ON/OFF. Nu ai ce face cu butoanele pentru geam electric pentru ca dupa actionare revin in pozitia initiala. Iti trebuiesc butoane cu mentinere care raman pe pozitia pe care le-ai setat pana hotarasti tu sa le schimbi starea.
        http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

        Comment


        • Huse..

          ALINUSHY , salut !Ti-am dat un pm in care ti-am zis ca m-ar interesa un set complet .Acum vin si zic ca ma intereseaza 2 seturi complete ! Ce zici , putem discuta si de vreun discount ?Astept un semn si hai sa facem treaba !!!!
          LOGANIST CONVINS !!!

          Comment


          • ALINUSHY se da ranit de vreo 3 saptamani de cand a zis ca imi pleaca coletu mi-a mai raspuns o data pe mess a zis ca ce Adresa si Nume i-am dat din nou datele si de atunci ..... pauza toatala, telefonu ii e inchis, la P.M> nu raspunde pe mess nu raspune.
            Zi frate mai onorezi comenzile sau nu???

            Comment


            • pai nu stiu pe ce numar suni tu ca tel nu-l inchid nici macar noaptea
              renault fan

              Comment


              • Am primit coletul,s-au montat si cel putin scaunul soferului ardeeeeeee.....Inca nu am verificat scaunul din dreapta,dar voi gasi un cobai cat de curand

                Comment


                • Am primit azi coletul,am montat husele.Functioneaza amandoua.Pe moment,super multumit!Mersi si spor la vanzare!

                  Comment


                  • huse...

                    Alinush....cred ca nu vrei sa-mi raspunzi !!!Ma bagi si pe mine in seama caci ma chinui sa te fac sa vezi si posturile mele ..shi nimic !!!! Uita-te mai sus si poate imi raspunzi !!!!
                    LOGANIST CONVINS !!!

                    Comment


                    • Alinusy ai PM cu comanda si adresa

                      Comment


                      • Originally posted by eugenio_23 View Post
                        Alinush....cred ca nu vrei sa-mi raspunzi !!!Ma bagi si pe mine in seama caci ma chinui sa te fac sa vezi si posturile mele ..shi nimic !!!! Uita-te mai sus si poate imi raspunzi !!!!
                        sal, ma gasesti si pe mail la primaru007@yahoo.com
                        renault fan

                        Comment


                        • Am trimis nenumarate PM-uri. Te-am rugat sa-mi dai numarul coletului de la comanda din 27.10.2010. Fara el nu pot verifica nici daca a sosit, nici daca a plecat retur... In schimb, tu, nu faci altceva decat sa injuri Posta... De raspunsuri nici nu se pune problema... Pacat... la prima livrare ai fost foarte rapid!
                          Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                          Comment


                          • dar ti-am zis ca nu mai am chitanta de la posta....
                            renault fan

                            Comment


                            • Macar te rog sa ma anunti daca ai primit retur. Husele le vreu in continuare!
                              Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                              Comment


                              • Totul e ok, merci maestre! Ieri am ridicat coletul...
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google