[Vand] Oglinzi Electrice MCV 250 Ron/set

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    oglinzile sunt si incalzite?

    Comment


    • #47
      Sigura ca da, sunt electrice si cu degivrare.
      sigpic
      Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

      Comment


      • #48
        Am ridicat azi setul de oglinzi, erau bine ambalate, cu factura, am platit 2.500.000 cu tot cu transport si ramburs. Oglinzile la prima vedere sunt noi, nici o zgarietura sau semn. Inca nu le-am montat pe masina sa verific functionarea motoraselor si a incalzirii, dar la prima vedere nu par a fi probleme.
        Attached Files

        Comment


        • #49
          Am montat oglinzile, functioneaza perfect atat motorasele pentru reglare cat si incalzirea. Le-am reglat cu ajutorul unul transformator de 12V de la epilatorul nevestei, sper in timp sa nu-si modifice pozitia, iar pentru incalzire le-am dus cate un fir cu plus (minus l-am luat de la un surub de la portiera. Celor care fac prima data schimbul oglinzilor le recomand atentie la suruburile de prindere in portiera, eu am scapat unul si am constatat ca nu a ajuns in partea de jos a portierei ci a ramas intr-un compartiment in zona superioara. Eram hotarat sa dau jos portiera pentru a-l recupera, spatiul era foarte stramt pentru a-l ajunge cu mana. De lasat acolo si gasit inlocuitor nici nu putea fi vorba, ma alegeam cu un greieras de nota 10). Pana la urma l-am scos cu ajutorul unei surubelnite mici pe care am prins cu banda izoler un magnet. Gabibv este serios.
          Attached Files

          Comment


          • #50
            Inca un client multumit.Multumesc de aprecieri.

            Oglinzi in stoc, livrare imediata prin FAN COURIER GRATUIT.
            sigpic
            Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

            Comment


            • #51
              Recomand cu caldura pe gabi...Este om serios si stie ce vinde....Putin off topic pentru cei care nu aveti cablaj pe masina se poate face foarte usor...Mufele de la oglinzi se gasesc la magazinele de electronica si pinii de la joystick merg de minune papucii audio mici de difuzor.

              Comment


              • #52
                Ultimul set de oglinzi electrice MCV pentru anul 2009 isi asteapta clientul.
                Livrare gratuita prin FAN COURIER.Ultima zi de comanda 23 DECEMBRIE 2009 ora 12:00.
                Pret total cu livrare 250 Ron / Set 2 oglinzi electrice cu degivrare.
                sigpic
                Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                Comment


                • #53
                  Craciun fericit.Vreau si eu un set de oglinzi electrice.Mai ai?

                  Comment


                  • #54
                    Da avem pe stoc sa vedem cand le pot trimite.Cred ca incepand de luni cei de la FAN COURIER lucreaza in program normal.Pentru comanda imi trebuie datele pentru factura: nume, prenume, cnp, adresa de livrare si un numar de telefon pentru contact.Te rog trimite-mi datele pe adresa de email: vanzari@hidxenon.ro sau pe PM.

                    Craciun fericit si dvs alaturi de cei dragi.
                    sigpic
                    Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                    Comment


                    • #55
                      am primit oglinzile
                      acum ramane sa le montez
                      multumesc

                      Comment


                      • #56
                        Spor la montaj si multumesc si eu.
                        sigpic
                        Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                        Comment


                        • #57
                          "La multi ani !!! " pentru toti clientii nostri si toti colegii de club.

                          Oferta de oglinzi MCV electrice cu degivrare continua si in 2010.

                          SET OGLINZI MCV - 250 RON

                          electrice
                          cu degivrare
                          culoare neagra

                          Oglinzile sunt noi in cutie. Se emite factura fiscala.

                          LIVRARE GRATUITA prin FAN COURIER cu plata ramburs.
                          Attached Files
                          sigpic
                          Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                          Comment


                          • #58
                            salut

                            SET OGLINZI electrice si incalzite normale ai la ce pret. Cele MCV nu imi plac. Multumesc

                            Comment


                            • #59
                              Salut
                              Luni iti spun exact daca sunt in stoc si la ce pret.
                              sigpic
                              Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                              Comment


                              • #60
                                Se potrivesc si pe logan berlina 2006? S-a rupt cea normala mica si le-as schimba cu din astea mari pt ca se vede mult mai bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google