Super OKAZIE Vand Logan 1.4 MPI Laureat

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super OKAZIE Vand Logan 1.4 MPI Laureat

    Vand Dacia Logan 1.4 MPI Laureat benzina 2005, culoare Albastru Marin, 58.000km (~20.000 rulati in afara tarii), geamuri electrice fata, airbag sofer+pasager, aer conditionat (freon inlocuit acum 6 luni), filtru polen de Clio 3, servodirectie, Radio CD MP3 Player Panasonic , fata detasabila 4x50W, display animat si reglabil pe inclinatie, iesire speciala SW, statie 250W + Subwoofer 300W, cauciucuri vara Dunlop SP Sport (~4000km rulati), genti spitate Keskin (germania), cauciucuri iarna Dunlop Winter Sport puse pe gentile de tabla ale masinii (~2000km), rezerva nefolosita pana acum. Unic proprietar, usor zgariata in unele locuri. Cel ce cumpara merge cu mine si platesc eu schimbul de distributie (cel de 60000km). Unic proprietar, revizii efectuate la timp iar uleiul a fost schimbat la fiecare 8000km.
    Masina consuma in afara , condusa in limitele legale si constant 6-6.5% iar in oras urca la 10-11% in functie de trafic.
    O schimb pentru ca am de dat avans la alta masina. Pretul meu este 4.500 Euro negociabil. Dan Barbu 0742.262.266

    Voi reveni cu mai multe poze dupa ce spal masina
    Attached Files

  • #2
    ofer 3800.salut

    Comment


    • #3
      mai este valabil?


      ultimul pret?

      Comment


      • #4
        baiatul de mai sus are un nr de telefon eu zic sa-l sunati pe barbudan
        sigpic #

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google