cumpar bara de protectie neagra spate...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cumpar bara de protectie neagra spate...

    salutare,

    cumpar o bara de protectie spate(partea neagra) nezgaraiata nu neaparat noua.ma intereseaza si cu montaj cu tot ca nu ma pricep sa o montez singur. eventual daca vrea cineva sa o cumpere pe a mea care are o zgaraietura(nu pot pune poze).
    daca sunt ofertanti din bucuresti sa ma sune la 0720 50 65 34 sau sa posteze ofertele aici.

    mersi.

  • #2
    Originally posted by GeKi View Post
    salutare,

    cumpar o bara de protectie spate(partea neagra) nezgaraiata nu neaparat noua.ma intereseaza si cu montaj cu tot ca nu ma pricep sa o montez singur. eventual daca vrea cineva sa o cumpere pe a mea care are o zgaraietura(nu pot pune poze).
    daca sunt ofertanti din bucuresti sa ma sune la 0720 50 65 34 sau sa posteze ofertele aici.

    mersi.
    Numai nou nouta la 700 ron. 0763695945

    Comment


    • #3
      @geki: 450ron nezgariata stare perfecta 0765480410
      sigpic

      Comment


      • #4
        Bara fata 150 ron ,bara spate 100 ron,toate din dezmembrari.Eu ampus una pe fata de break.Va las tel ,ei sunt din buc dar livreaza si in tara prin curier. 0730578374

        Comment


        • #5
          Bara fata

          Sal Daniel ,m-ar interesa si pe mine o bara fata alb artick.Pe la ce pret ajunge.M-ar interesa in special de mcv
          Tinc fest !!

          Comment


          • #6
            am eu o bara spate de vanzare in stare impecabila,pret 300 de lei.bara a stat un an pe masina
            Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

            Comment


            • #7
              28th November 2007, 14:34...
              Credeti ca mai are nevoie?!

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google