Cumpar Roata Rezerva Logan Noua

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    posibil sa ma intereseze. banuiesc ca e cu janta cu tot. vreau niste poze cu ea, trimite-mi pe mail la surround_you la yahoo sau pe mess. si cum crezi ca as putea intra in posesia ei daca m-ar interesa, ca vad ca esti din Tm...

    Comment


    • #17
      Se poate trimite prin fan courier daca chiar vrei si te intereseaza

      poze nu stiu inca sa le bag pe forum dar o sa fac si ti le trimit pe mail
      Last edited by dj base; 25 October 2009, 11:58. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #18
        erau mai multe intrebari in postul meu. intra pe mess sa vb. as vrea si niste poze daca poti face. pai sa nu coste exagerat prin curier, ca nu merita...
        daca ai putea sa-mi trimiti pozele azi pana in ora 3 ar fi ok, ca mai am o promisiune pt o roata cu janta noua si cauciuc aproape nou, dar e montana, la un pret f bun. daca a ta e kormoran si e la un pret macar identic cu tot cu transport ar fi bine.
        Last edited by Rebox; 25 October 2009, 12:02.

        Comment


        • #19
          Originally posted by wertys_poi View Post
          Este absolut noua,ne pusa pe masina niciodata.Propune si tu un pret,poate ne intelegem.
          140 anvelopa +200 janta,parca asa am vazut pe net.
          120 ron anvelopa si 120 janta. Ambele noi. Acestea sunt preturile.

          Comment


          • #20
            nu mi-l cita pe wertys_poy ca nu stie care sunt preturile... iar tu ceri pe janta cat e la magazin, daca nu mai mult. pe cauciuc pretul e ok daca e absolut nou. so, ofer maxim 200 ron daca corespunde cerintelor. eu zic sa ma contactezi sa vb, mai am o oferta janta nou nouta + cauciuc fff putin folosit la 150 ron pe care cred ca le voi lua daca nu ma inteleg cu tine.

            Comment


            • #21
              daca te intereseaza am o janta de 15 impecabila . daca ai timp si daca vrei poti sa treci odata ca sa o vezi. am mai avut lnca trei si au fost cumparate tot de membrii logan lti spun asta pentru ca toti au fost foarte multumiti de ce au cumparat de la mine.

              Comment


              • #22
                i-mi pare rau ca ti-am facut sperante ,a vandut-o

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Cezar View Post
                  120 ron anvelopa si 120 janta. Ambele noi. Acestea sunt preturile.
                  ca sa fie mai clar, Cezar a dat preturile pentru aceste produse noi, luate din magazin, ca nu intelesesem nici eu. el nu are de vanzare ci numai a specificat care sunt preturile pentru aceste produse (cauciuc si janta) la pret de magazin. aviz celor care cer 200 ron pe o janta... sau 300 ron pe o roata completa...
                  astept oferte in continuare.

                  @zek83 ma intereseaza sa fie noua, merci, mai astept.

                  Comment


                  • #24
                    cu placere

                    Comment


                    • #25
                      up !........

                      Comment


                      • #26
                        Si eu caut o roata de rezerva noua

                        Comment


                        • #27
                          niste roti

                          Salut am eu daca te intereseaza o roata cu tot cu cauciuc barum brilliantis roata de rezerva noua am folosit o o singura data vreo 500 metri din fata blocului pana la vulcanizare pret 170 fix ron absolut noua, sau una cu cauciuc goodyear GT3 folosita putin la 150 ron fix nu le dau pe amandoua una din ele vreau sa mi ramana rezerva.
                          Attached Files

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by gorgoo View Post
                            Salut am eu daca te intereseaza o roata cu tot cu cauciuc barum brilliantis roata de rezerva noua am folosit o o singura data vreo 500 metri din fata blocului pana la vulcanizare pret 170 fix ron absolut noua, sau una cu cauciuc goodyear GT3 folosita putin la 150 ron fix nu le dau pe amandoua una din ele vreau sa mi ramana rezerva.
                            Vezi ca ai PM

                            Comment


                            • #29
                              Buna!

                              Cat costa roata de rezerva noua?
                              Am nevoie urgent de ea...

                              Multumesc

                              Da-mi te rog un mesaj cu nr tau de tel ca sa te sun.

                              Multumesc!
                              Last edited by decisivul; 12 April 2010, 16:10. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google