CUMPAR Plastice Bara Fata Logan,Fagure Stanga,deflectoare Aer,plastic Legatura Scut

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CUMPAR Plastice Bara Fata Logan,Fagure Stanga,deflectoare Aer,plastic Legatura Scut

    Cumpar acele plastice din bara fata ale Loganului Berlina: fagurele din partea stanga, deflectoarele de aer si plasticul care face legatura cu scutul metalic. nu neaparat noi. multumesc mult!

  • #2
    In ceea ce priveste plasticele - daca se refera la cele din interior, prinse de spolier, dedesupt, stanga si dreapta, in spatele proiectoarelor, care pica in stanga si in dreapta radiatorului - si eu vreau....dar doar pe ala din stanga...

    Azi am lovit un caine si mi-a spart un pic grilajul de plastic de la spoiler (lucru care nu ma deranjeaza, nu e lipsa deloc din el) insa plasticul acela de protectie din spoiler, in partea dreapta - nu mai e....

    Si mai imi trebuie si bradutul mare, necesar prinderii suplimentare a acestui plastic.

    Poate cineva sa ma trimita la sigur - de unde sa imi iau, din Bucuresti. Stau prost cu timpul liber dar vreau totusi sa rezolv problema.

    Salve!

    Am mai citit odata: sa fie vorba de deflectoarele de aer? Are sens...Daca da - pe ala din stanga nu il mai am!

    Eu am rezolvat azi. Draga mono - daca ai drum in Bucuresti le gasesti in targ la Vitan. Bafta!
    Last edited by Y C S; 11 November 2009, 15:15. Reason: Automerged Doublepost

    Vorba multa, saracia omului

    Comment


    • #3
      70 ron stg+dr complete+taxe postale
      Attached Files

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google