Vand Intermediara Borla ProXS

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Intermediara Borla ProXS

    Vand toba intermediara Borla ProXS diametru intrare-iesire 45mm.Toba are niste lovituri pe fete dar nu e gaurita sau alte probleme.
    Pret 150lei
    Attached Files
    AG 16 Y M A

  • #2
    Intra perfect in locul celei vechi? Cum o prinzi?


    Face mai mullt zgomot cu ea decat cu cea originala?
    sigpic

    Comment


    • #3
      e toba intermediara ... daca finala ramane la locul ei,nu o sa scoata nici un sunet special
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        iamagi:intra in locul celei stock.se prinde prin sudura.Face mai mult zgomot in ture mari..in ture mici si la relantiu ia putin din zgomot...tipic borla.Si inauntru o sa sune mai incet.
        Cristi_Xp:corect

        Upppppppppppppppp.App.toba face parte din seria omologate RAR,deci nu va ganditi ca e foarte zgomotoasa.
        Last edited by al!n; 30 October 2009, 12:47. Reason: Automerged Doublepost
        AG 16 Y M A

        Comment


        • #5
          Sa ma explic, am o finala sport (muult mai scurta si mica decat originala). Ea 'urla' destul de tare. Daca pun si intermediara, se va auzi mai tare in habitaclu sunetul sau doar la exterior mai tare?

          Ajuta cu ceva chestia asta? Inafara de zgomot?
          sigpic

          Comment


          • #6
            Teoretic ar ajuta pentru ca toba e direct flow.In legatura cu zgomotu nu stiu ce sa zic.LA mine cu intermediara asta si catalizatoru dat jos urla mai incet in ture joase decat doar cu finala(tot finala daia scurta am si eu) si catalizatoru la locu lui.Si inauntru se auzea mai incet,nu se mai auzea sunetu din masina ziceai ca zgomtu vinde din exterioru masinii.
            Pentru mai multe detalii 0749299917 sau 0766414479
            AG 16 Y M A

            Comment


            • #7
              upppppppppppppppppppppppppppppppppp
              AG 16 Y M A

              Comment


              • #8
                susssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss.nu vrea chiar nimeni?
                AG 16 Y M A

                Comment


                • #9
                  de cand o ai si de ce vrei sa o vinzi ? Asiguri livrare in Buc sau doarp redare personala in Mioveni ?!

                  Pret pe PM daca ma deplasez eu dupa ea in Mioveni.

                  Comment


                  • #10
                    Am tinut-o cam 2luni si ceva pe masina.Am dat-o jos din cauza ca se auzea putin cam incet pentru mine.Pretul ramane acelasi indiferent de cum vrei sa o trimit.
                    AG 16 Y M A

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google