[cumpar] jante

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [cumpar] jante

    Caut si eu jante keskin second hand.ofer maxim 1200cu transport inclus avand in vedere ca noi sunt 1900.
    nu stiu sigur cum se numeste modelul cred ca Keskin KTN5 Silver(jante cu numele asta are 5 gauri).Eu vreau cum sunt cele din poza cu 6 gauri.
    Sa fie de 15" 4x100 de preferabil 7j,sau macar doua din ele sa fie 7j celelalte maxim 8j
    Attached Files
    Last edited by gxg; 5 November 2009, 23:44.
    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

  • #2
    Sa fie 10 caractere, up!
    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

    Comment


    • #3
      cumpar pt logan 3-4 jante tabla(cu cauciucuri de iarna daca se poate).astept oferte pe pm!
      kykerul!

      Comment


      • #4
        aloo nenea...nu te baga peste topicu omului...fa-ti frumos un topic la bursa si ai sa gasesti...

        Gxg succes la gasit

        Comment


        • #5
          gxg - sunt cam destul de greu de gasit - nu te intereseaza si alte modele? de exemplu eu caut Borbet A - ceva de genu
          Attached Files

          Comment


          • #6
            george ai incercat pe ebay? si cam cat te-ar costa cu totu ?

            Comment


            • #7
              @Logan si eu m-am bagat peste cristi xp pentru ca nu am mai vrut sa fac topic separat.Mi s-a parut ok sa scriu ce caut eu intr-un topic deja deschis"caut jante 15' " deci nu am nimic impotriva"ot11exc"ca a scris aici.
              @renegade deabea m-am hotarat si eu dupa 2 ani de cautari poate totusi reusesc sa le gasesc la pretul asta.Am gasit,dar putin mai scumpe.Cele aratate de tine cred ca dau bine pe 16 sau 17. Eu nu vreau mai mari pentru ca nu-mi place cum merge masina si apar costuri mai mari la cauciucuri.

              Am gasit noi in romania cu transport inclus,dar nu vreau sa dau 2000 pe jante noi si inca 1000 pe cauciucuri.Atata timp cat gasesc ceva bun la sh eu cred ca o economie de macar 800 e ceva(cumpar si montez arcurile de banii astia ). Oricum oscilez intre jante si lcd full HD deci daca sar de 2000 cu jantele renunt si-mi iau tv.
              Last edited by gxg; 7 November 2009, 15:23. Reason: Automerged Doublepost
              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

              Comment


              • #8
                UP!..........

                Up...........
                Last edited by gxg; 9 November 2009, 11:28. Reason: Automerged Doublepost
                MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                Comment


                • #9
                  Asa arata jantele in spate.Am cerut mai multe poze pentru ca nu imi pot da seama daca sunt murdare sau "imbatranite".Jantele au si cauciucuri,dar personal mi se par cam tocite.Persoana care le vinde cere 300 de euro + transport.Astept sa primesc alte poze detaliate.Pana atunci poate imi puteti da un sfat in legatura cu suma de bani ce merita data pe jantele astea.
                  Si imi puteti spune unde pot gasi inele de centrare pentru jantele astea si la ce pret?
                  Attached Files
                  MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google