Vand Satelit Pentru Comanda Volan Blaupunkt Sony

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Satelit Pentru Comanda Volan Blaupunkt Sony

    vand controalele pentru logan de pe clio. pret 110 lei. pentru contact: zoom8ic@yahoo.com sau 0726211249

    merg pe casetofoanele de la blaupunkt si sony si se conecteaza cu mufa iso in spatele casetofonului

  • #2
    poza atasata are eroare
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #3
      sunt interesat.niste poze ar fi binevenite.cum vin montate?se potrivesc pe blaupunkt din fabrica?mersi

      Comment


      • #4
        da, merge pe saetofonul original de logan. se monteaza langa maneta stergatorului. se decupeaza cu un cutter din cochilia bordului. daca vrei am putea face schimb, numai ca a mea nu e taiata calumea ca si-au batut aia d ela service joc. loganul are loc special pt asta in suportul volanului, nu stiu cum ii zice exact piesei in nomenclatura. nu trebuie dat gaura cu bormasina sau ceva.. ca deja are locul special. trebuie numai taiat cu cutterul. se prinde acolo si dupa aia se trage firul prin bord pana la casetofon, care are mufa speciala pentru el. cu 6 pini mini iso ii zice. daca esti in bucuresti iti pot arata cum venea prins pe masina mea, ca sa intelegi mai exact, pt ca nu am aparatul si nu am cum sa fac poza. poza cu comenzile pe vonal, am facut-o acum 2 zile cand aveam aparatul. si o reatasez acuma. am uitat sa mentionez ca se da casetofonul jos. se scoate din locul lui, pentru a se putea introduce mufa. nr meu de telefon e 0726211249
        Attached Files

        Comment


        • #5
          scuze pentru dublu post, dar nu a mai mers editat mesajul anterior. mi s-a blocat compul. tot nu e buna poza. cred ca are dimensiuni prea mari. mai bine o pun pe imageshack? si incerc sa o pun aici dar de dimensiuni mai mici



          bine in cea de-a treia imagine e montata si intrare de aux pentru mp3.. nu e poza de-a mea, am gasit-o rasfoind prin forumuri. dar asa se monteaza. comenzile pentru volan sunt cele cu mufa galbena
          Attached Files
          Last edited by zoomoptic; 11 November 2009, 18:12.

          Comment


          • #6
            up. 0726211249

            Comment


            • #7
              sal, ofer 100 lei.

              Comment


              • #8
                upp!!! 90 de lei urgent.

                Comment


                • #9
                  Daca merge la mine,adica daca e compatibil cu Sony MEX bt-2600,il iau eu.

                  Comment


                  • #10
                    Am verificat si nu are nici o mufa pt satelit in spate ,doar cea normala si mufa de antena.Imi pare rau!

                    Comment


                    • #11
                      ok. valabil in continuare. 90 de lei.

                      Comment


                      • #12
                        Pe mp3-urile Blaupunkt de pe Prestige merge?

                        Comment


                        • #13
                          daca sunt alea cu fata detasabila cica nu ar merge.. adica nu stiu, trebuie probat. ca am incercat pe unu si nu a mers. avea mufa in spate potrivita, dar nu reactiona deloc la comnenzi

                          Comment


                          • #14
                            E cu fata detasabila. Auzisem si eu ca nu merg, am crezut ca ai incercat cu succes pe vreunul. Daca mergea ma interesa.

                            Comment


                            • #15
                              up! inca valabil!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google