Vind Dvd Auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vind Dvd Auto

    vind dvd auto . se poate prinde cu chinga din set de tetiera . citeste toate formatele avi,divx dvd vcd mp3 mp4 , arata si subtitrarea are slot pt card si usb
    pret 400 ron

  • #2
    poze ceva?

    Comment


    • #3
      dvd auto

      iata si citeva poze cu dvd auto este folosit doar vreo 10 ore si are si acumulator incorporat care tine aproximativ 4 ore fara sursa de curent are si telecomanda
      Attached Files

      Comment


      • #4
        recomand pentru cei care fak concedii cu familia si copii are o functie cu nu stiu ce chestie adaptata vezi si televiziiunele moaca eu am fost multumit de el doua zile ficamea nu sa miscat a stat cu ochii cascati la el desene, protv

        Comment


        • #5
          la dvd merge atasat un tv tuner extern care se alimenteaza la 12 volti (de preferat genius asa am eu )si cu o simpla antena de camera atasata la tv tuner se prind programele libere (protv,realitatea,antena1,tvr1)impreuna cu tv tunerul mai creste pretul cu inca 100ron.
          pret final-dvd+tv tuner genius 500ron

          Comment


          • #6
            dvd auto cu 2 ecrane lcd

            o noua oferta dvd auto cu 2 ecrane lcd+tuner tv la 750 ron
            Attached Files

            Comment


            • #7
              up sus cu ele pretul e usor negociabil

              Comment


              • #8
                up up up up up 700 ron cu tot cu tv tuner

                Comment


                • #9
                  up up pt concedii excursii timp liber un film o muzica. nimic si nimeni interesat ?

                  Comment


                  • #10
                    up up up dvd auto cu 2 monitoare 600 ron

                    Comment


                    • #11
                      up up oferta e valabila 600ron taxe transport incluse

                      Comment


                      • #12
                        de ce se vede pe verde al 2-lea ecran?
                        are reglaj sau se vede diferit fata de dvd.
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • #13
                          este un alt unghi nu am reusit sa le pozez pe amindoua din acelasi unghi.
                          reglajul se face la amindoua monitoare din telecomanda existenta.E posibil ca al doilea monitor sa nu aiba aceleasi culori ca cel principal dar sunt foarte apropiate.daca te uiti la ele aliniindu-le cel secundar are o tenta 5% mai inchise culorile.sunt folosite de 2 ori (sa zic 10 ore in total).pretul ramane 600 ron cu tot cu taxe transport prin posta
                          Last edited by batranul70; 11 December 2009, 19:42. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #14
                            se pote inchide s-au vindut

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google