Kit Dacia Original La Super Oferta!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kit Dacia Original La Super Oferta!

    Aduc pe comanda kitul de la dacia pentru ph1
    Kitul contine:coltarele fata si elementu central,pragurile,difuzoru spate si opional eleronu portbagaj.
    Pret kit-600lei
    Pret eleron 130lei.
    kitul este de origine,material ecoplast.Include kituri de prindere,instructiuni.Oferta este valabila pana pe 30.11.2009.

    uppppp................
    Last edited by al!n; 23 November 2009, 11:46. Reason: Automerged Doublepost
    AG 16 Y M A

  • #2
    cum arata eleronul??? se poate o poza???

    Comment


    • #3
      asa arata eleronu....
      Attached Files
      AG 16 Y M A

      Comment


      • #4
        poti sa-mi dai niste detalii despre modul de prindere pe masina??? se lipeste......se gaureste capota? Eu am in portbagaj un subwoofer si la volum mare poate se dezlipeste eleronul

        Comment


        • #5
          Corect ar fi sa se matuiasca putin capota portbagajului unde vine eleronu,si lipit cu silicon sanitar transparent.Stiu destui care l-au lipit fara sa matuiasca capota si nu are nimic,nu sa dezlipit nici de la muzica nici de la apa.Dupa ce il lipesti il fixezi cu benzi de hartie sa stea nemiscat,cam 1ora.Nu gauresti nimic.
          AG 16 Y M A

          Comment


          • #6
            ok , multumesc pt detalii Alin , o sa ma mai gandesc , momentan am investit intr-un subwoofer si statie de amplificare cumparate tot de pe forum.

            Comment


            • #7
              Eleron de luneta faci rost daca da la ce bani, m-ar interesa pentru ca vreau sa iau si pe cel de portbagaj

              Comment


              • #8
                Eleronu de luneta nu il pot face rost.
                AG 16 Y M A

                Comment


                • #9
                  pe mine mar interesa doar partea fata si pragurile si daca le poti vopsi la ce pret ar ajunge???

                  Comment


                  • #10
                    Nu le dau separat,gaseste pe cineva care sa vrea difuzoru.Iar de vopsit nu ma bag,fiind plastic trebuie tratat cu mai multa atentie.
                    Ce pot vinde separat este doar partea centrala din fata la 130lei si eleronu tot la 130lei.
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • #11
                      Cum trimiti? Prin posta sau curier?

                      Comment


                      • #12
                        La alegerea ta.Pot trimite si prin posta si prin curier,in functie de cum doresti u.
                        AG 16 Y M A

                        Comment


                        • #13
                          sal

                          e vorba de bara dintre coltare? sau coltarele la pretul ala?

                          Comment


                          • #14
                            Ma bag eu la difuzorul spate, daca e cel original, din ce stiu eu nu mai trebuie vopsit pt ca e negru. Ma insel? Deci daca Cata29 vrea restul kitului, iau eu difuzorul. OK?

                            Comment


                            • #15
                              adi cred ca se refera la partea dintre coltare la pretul de 130 ron
                              http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google