Vand Logan , sau piese (esapament,filtru etc)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Logan , sau piese (esapament,filtru etc)

    Vand Logan 1,4 MPI,2005,albastru egee, 26.000km , versiune Laureat (Ac , geamuri electrice fata, servo directie , 2x air bag , scaun sofer cu reglaj lombar , etc.
    Imbunatatiri:esapament sport, filtru sport ,HU Pionner , staie JBL, alarma Matt cu deschidere portbagaj din telecomanda,manere usi , aeratoare , consola dintre scaune vopsite argintiu(gen Prestige) , pedale sport nuca schimbator sport , etc.
    Merge perfect nu are nici o problema , accept drive test , pret 6.600euro negociabil.(in functie de imbunatatirile care le are la momentu respectiv).Pentru detali: alex_06_mihis.

    Piese

    Vand esapament sport pentru logan de la Borla , inox 99% cu diametru marit fata de cel standard.
    450lei cu esapamentu stock la schimb (Negociabil)
    Hu Pionner DEH-P40MP este ca nou nu are nici o luna pe masina (vezi pe forum ) 430lei nou a fost 500.
    Statie GBL ,GTO 2060 e noua nu a functionat niciodata + kit de instalare 16mm 400lei.
    Filtru de aer sport Simota (conic, cu carcasa din fibra de carbon) + sistemu de prindere . 100lei negociabil.
    Preturile sunt negociabile unele in functie de oferta etc. pentru detali alex_06_mihis.
    Si cateva poze.Grabitiva sar putea sa s-e vanda cu masina.
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    da-mi mai multe date despre statie te rog
    CT-42-SMC doar un logan mai galagios

    Comment


    • #3
      /Amplificator 2 canale /putere RMS: //2 x 80W (4 ohmi) /2 x 120W (2 ohmi) /1 x 240W (4 ohmi, punte)/raport semnal/zgomot: 80dBA (1W, 4 ohmi) /raspuns in frecventa: 10Hz - 50KHz (-3dB) /domeniu semnal



      uite aici ai totul despre statie
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • #4
        Hai mai chiar nimeni....preturile sunt discutabile...
        sigpic

        Comment


        • #5
          golan scuzama ca te intreb dar de ce o vinzi???si daca poti sa-mi zici si mie in privat cum ai dat jos maneru original de la frana de mana si cum lai pus pe ala pilot care il ai...

          sigpic

          Comment


          • #6
            Da dece sa-ti spuna numai tie pe privat,sa scrie la Tuning si alte modificari,poate mai vor si altii.)
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • #7
              Nam ce sa explic , cu fierastrau am taiat vechea maciulie si plasticu de dedesupt.
              Se vinde pentruca nu mai circula nimeni cu el si sta degeaba....si peste 1 an imi iau eu ce masina vreau , sa va zic si topu meu :d
              1.Logan Prestige 1,6 16V
              2.Opel astra H
              3.Golf 5 , GTI
              sigpic

              Comment


              • #8
                Dai filtru sport separat? Adica ma gandesc ca ar fi prea mult sa cumpar toata masina pentru filtru.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • #9
                  Scuzama , am uitat sa postez mai sus am dat filtru
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Spune-mi si mie te rog cat a costat filtru cand l-ai luat (nou).
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • #11
                      Nu stiu sigur ca a fost cu tot cu evacuare , dar undeva la 2 mil,...
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        toba finala se da si separat sau cu totul?
                        Captain of the black pearl

                        Comment


                        • #13
                          piese de pe logan nu vinzi ?
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            BUHUHUHUHUHUHUHUHUHU: Nu se mai vinde
                            Superrrrrrrrrrr Dabea astept sa ii mai fac ceva ))
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              bai omule esti normal?
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google