Se Vand Urmatoarele Piese!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se Vand Urmatoarele Piese!!!

    Salutare tuturor.

    Am un prieten care are urmatoarele piese spre vanzare.
    Eu spun ca sunt super la pret.

    Pentru lonan pe benzina: rampa injectoare cu tot cu cele 4 injectoare plus corpul clapeta = (atentie) toate la 250 lei;
    Tot pentru logan benzina un electromotor cu 150 lei.



    Acum pentru un logan 1.5 dci euro 3 (piese luate de pe un clio), pompa de injectie inalta = 1000lei



    Si mai are niste piese pentru opel (fara preturi): alternator, electromotor, 4 injectoare si corp clapeta.


    Pentru mai multe informatii luati legatura cu tipul la nr.: 0722737000

  • #2
    up! Este cineva interesat??
    ..

    Comment


    • #3
      Salut,

      as fi intereseta de rampa de injectie si de injectoare. ai te rog o poza cu ea? ma intereseaza daca este tipul nou la care conducta de alimentare vine prinsa pe un shtutz sau conducta intra din lateral in capul rampei. cati kilometrii avea masina?

      Comment


      • #4
        piesele sunt luate (din cate am inteles eu) de pe masinile de politie. Sunt daune, si ei nu au asigurare.

        Comment


        • #5
          ok,

          nu ma intereseaza de pe ce masini sunt luate, dar ma intereseaza tipul de rampa, pentru ca daca este ca a mea nu ma intereseaz. pentru asta ti-am cerut poze ca sa vad modelul. deci au vreau modelul mai nou - rampa+injectore si conducta de benzina evental care vine de la rezervor in rampa. dar daca nu vad tipul rampei nu bat drumul pana la ploiesti dupa ea.

          Comment


          • #6
            piesele sunt in bucuresti. Tipul este din Bucuresti. Nu am eu piesele, de aceea nu am poze. . Daca vrei mai multe detalii (inclusiv tipul rampei), suna te rog la numarul dat mai sus: 0722737000.

            Comment


            • #7
              Super,

              multumesc mult.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google