Asigurari obligatorii RCA si Casco

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asigurari obligatorii RCA si Casco

    Buna ziua,


    Compania GROUPAMA (BT asigurari, ASIBAN si OTP GARANCIA au fost cumparate de GROUPAMA), este una din cele trei mari companii de asigurari din Romania.

    Va pot face oferte de asigurari RCA si CASCO, preturi bune. Pt a va face o oferta, astept pe e-mail informatii: marca, km autovehiculului, an fabricatie, capacitate cilindrica, valoarea de nou si varsta proprietarului.

    ( Nu pot da preturi informative fara a face o nota de calcul, deci nu pot da pretzul primei de asigurare doar avand cateva informatii despre autovehicul)


    Multzumesc,

    Orzoi Ionut
    orzoi.ionut@yahoo.com

  • #2
    pentyru un logan, 14600km, an 2008 noiembrie, 1395cm, 8600e sau 33000ron, varsta 34 ani. Ma intereseaza casco
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • #3
      pot sa confirm ca sunt seriosi cel putin mie au platit reparatia dupa un accident 5600 ron fara discutii
      Last edited by wildserb; 9 December 2009, 14:20.
      ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
      YO2MKL
      sigpic

      Comment


      • #4
        logan,2005,62.000 Km,valoarea 7100 Euro,varsta 28 ani

        motor 1390 cm
        Last edited by georgeand21; 9 December 2009, 15:34. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          eu am casco la ASIBAN sunt mai mult decat seriosi si nu lucreaza cu franciza,am avut barbrizul crapat si schimbat pe casco de origine a costat 10 mil 50 mii nu a fost probleme, recomand ASIBAN

          Comment


          • #6
            logan 2005, 22000Km, full+imbunatatiri, am 32 ani.....un casco???

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google