Vand Placute EBC Green Stuff Pentru Logan.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Placute EBC Green Stuff Pentru Logan.

    Dupa cum spune si titlul, pun la bataie un set de placute EBC Green Stuff pentru Dacia Logan.

    Descriere: vin ca un upgrade create pentru un condus sportiv cu rezultate de franare mai bune la o viteza mai mare. Lower dust formula (elimina mai putin ferodo la franare,praful negru ce se depune pe jenti).

    Placutele sunt noi-noute in cutie (desfacuta cutia o singura sa vad daca exista placutele in ea).

    Motivul vanzarii: le tin degeaba in casa, vroiam sa le pun pe Loganul meu dar la ce discuri subtiri am nu se merita, le voi supraincalzi cu placutele astea, iar cand voi schimba discurile placutele astea nu se voi mai potrivi pe etrieri mai mari.

    Se potrivesc pe orice Logan cu discuri pline. Despre cele cu discuri ventilate nu stiu, din ce am inteles Loganurile cu discurile ventilate dar cu etrierii normali (nu de VAN) ar avea aceleasi placute ca si Loganurile echipate cu discuri pline.

    Pret: cu 150 RON le-am luat, cu atat le vand, nu ma grabesc deloc, sunt noi-noute, n-am ce face cu ele, pretul este putin negociabil, prefer sa le vand in Bucuresti, nu trimit prin curier.

    Telefon: 0728.921.502 sau YM: alex_pop_90.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

  • #2
    UP! 151 RON. Vine moshu'.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • #3
      dud, is io interesat, vezi ca ti-am scris pe messenger
      Life is short...play more!
      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

      Comment


      • #4
        O data, de doua ori, de trei ori, adjudecate lui bolo. Vandute! Sa le stapanesti sanatos omule! Se poate inchide.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google