[Cumpar] 2 Capace Logan, Modelul Bucuresti

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    am gasit si eu undeva pe un site 4 buc. SH si omul vrea 60 lei pe ele plus transportul. Eu am nevoie doar de unul si pe criza asta si vin si sarbatorile parca nu m-as baga

    Comment


    • #17
      eu ma duc maine sa-mi fac revizia de 90 000km. poate gasesc pe la service 2 capace

      Comment


      • #18
        60 ron nici nu este mult pe 4 capace cand unul nou la dacia este 40 ron!

        Comment


        • #19
          Originally posted by radu2008 View Post
          60 ron nici nu este mult pe 4 capace cand unul nou la dacia este 40 ron!
          stiu Radule ca nu e mult dar cu transport ajung la 75 lei, eu sunt bugetar si luna asta am luat salariu mai mic din cauza concediului fara plata am si o familie acasa asa ca deocamdata mai astept. Cu respect.

          Comment


          • #20
            Eu am cumaparat 4 jante si 4 capace originale cu 220 ron dar nu am bani sa cumpar anvelope de iarna sper sa vina mosu pana de Craciun este greu cu bani astia numa bine!

            Comment


            • #21
              Originally posted by ten View Post
              eu am 4 capace daca vrei 80 ron sunt in stare buna
              Poti pune si niste poze? Ma intereseaza toate 4 bucati!

              Comment


              • #22
                Nimic ma oameni buni? chiar asa? veniti, aruncati niste vorbe ca" iti dau eu" ca nu stiu ce...si nimic.....

                Comment


                • #23
                  Lasa-le Razvane.......poate dupa Craciun.........CRACIUN FERICIT !!! la toti membrii LOGAN CLUB.
                  Last edited by nelutu32; 24 December 2009, 22:26.

                  Comment


                  • #24
                    Da Nelutule, ai si tu dreptate....Craciun fericit ! ...dar tot astept oferte pt 2 capace )

                    Comment


                    • #25
                      caut si eu 2-3 capace ...cate aveti
                      modelul pe care il aratati voi in poza
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • #26
                        Dupa cum vezi, exista cerere, oferta.....DELOC!!!!

                        Comment


                        • #27
                          Am vazut la tv ce dezastru este la voi in arges pe drumul DN7 daca mergi pe acolo gasesti capace modelul bucuresti gratis!

                          Comment


                          • #28
                            vreau si eu un capac de genul asta sau de ph2
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • #29
                              Pandeste masinile ce dau in gropile din bucuresti si poate ai norocul sa gasesti ceva!

                              Comment


                              • #30
                                mdea e o solutie si asta da cn sta ) si aproape toti le au legate cu coliere de plastic sau cum se numesc
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google