Vand kit tunning pentru Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand kit tunning pentru Logan

    Salutare.Am de vanzare un kit tunning pentru Logan, format din bara fata, bara spate si 2 praguri.Nici o componenta a Kitului nu a fost lovita sau crapata, sunt in stare impecabila si le vand la un pret suuuuuuuper.
    Spoilerele vreau sa le vand prin februarie, dar daca le vrea cineva mai repede nu e nici o problema.Spoilerele sunt construite solid, se prind bine pe masina si nu se misca deloc dupa prinderea lor de caroserie(am vazut spoilere construite de alta firma din Romania....., nu dau nume, care dupa montarea lor pe masina, se miscau si vibrau din cauza prinderilor prea slabe sau prea putine.).
    Momentan, Kitul este montat pe masina, o sa pun cateva poze pentru a-l vedea.Cine este interesat imi poate lasa un mesaj aici sau la mail
    adi_trif28may@yahoo.com sau eventual pot lasa nr de telefon.
    Spoilerele le dau pe garantie
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    poate pui si un pret
    sigpic

    Comment


    • #3
      arata foarte fain
      ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

      Comment


      • #4
        un kit cu bun gust...si masina este frumoasa
        pacat ca il dai ...pune pretul ca daca nu tre sa iti sterg anuntul ...
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          salut
          Preturile sunt 5 milioane spoiler fata, 5 milioane spoiler spate si 4 milioane pragurile.Pretul e usor negociabil la cumpararea intregului Kit.
          Repet, spoilerele si pragurile nu au fost lovite sau avariate niciodata, sunt vopsite gri perla si au pe ele montata si plasa neagra.
          sigpic

          Comment


          • #6
            dar...sa inteleg ca vinzi tot spoileru...nu doar aplicatiile ,nu ?
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              Bineinteles.Doar nu o sa tau spoilerul in doua) .Asa cum arata pe masina.Dupa cum am zis, pretul este negociabil.
              Deci spoilerele le vand asa cum sunt, intregi.
              sigpic

              Comment


              • #8
                daca vedeti arcuri si amortizoare sport sa ma anuntati si pe mine
                http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                Comment


                • #9
                  te referi la masina mea?daca da, intr-una din poze am ARCURI sport nu si amortizoare
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Pana la urma este spoiler din fibra,sau sunt aplicatii pe bara originala a masinii ?
                    LOGAN--> <--TOYOTA

                    Comment


                    • #11
                      partea de sus a barii, de la dunga de la numar este cea originala , cu prinderile originale etc, iar partea de la dunga in jos este din fibra, dar iti spun ca barile sunt asa bine imbinate incat nu se vede nimic, parca este totul dintr-o bucata
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Kitul de tunning este facut de Prostreet Tunning din Baia Mare>Barile si pragurile sunt bine finisate si vopsite super bine, nu exista scurgeri de lac sau alte mizerii in lac(scame, praf etc).In partea de sus, spoilerul fata contine si bara aia nichelata, care la reprezentanta Dacia e 1 milion si ceva.
                        Deci pretul Kitului e SUPER ACCEPTABIL, mai ales ca ramaneti si cu barile originale a masinii voastre pe care le puteti si vinde la un pret bun, recuperanduva astfel o mare parte din investitie
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          kitul arata super si nici nu pare prea jos . vruiam sa te intreb pe cat sunt jentile ? pe 17 ? ca pare foarte inalta ma intreb pe jenti de 15 cum va arata si daca ai umblat si la suspensii .
                          ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

                          Comment


                          • #14
                            Merci pt aprecieri.Rotile sunt 205/55 R16.In unele poze pare mai inalta, probabil, din cauza ca pozele au fost facute de la nivelul masini, nu am stat in picioare cand le-am facut.In una din poze am si niste arcuri sport, dar au fost puse doar asa, de proba.Barile nu sunt nici inalte , nici prea joase, parerea mea ca sunt cele mai potrivite, deoarece poti pune si suspensie sport pe masina, fara ca dupa aia sa fie prea joasa masina si sa lovesti ceva cu spoilerul.Spoilerele astea a mele sunt mai joase cu doar 3-4 cm fata de cele originale.


                            Pentru alte intrebari, va raspund cu mare placere
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Am Vandut Kitul
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google