Vand diverse piese si accesorii Logan si nu numai...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 8200744759 145 ron

    Comment


    • chroma , 8200744759 145 ron asta este stop dreapta la logan ph2? . La dealer este 300ron:| . Ramane sa va dau un pm cand am $ daca este 145 ron. Va multumesc

      Comment


      • vrei mai scump? se rezolva

        Comment


        • cod VIN pentru identificare cat mai exacta a reperelor. Preturile ofertate includ tva, nu includ taxe livrare Cargus. Costul expeditiei il aflati pe site Cargus.

          Comment


          • salut vreu si eu preturi pt placute de frana 1.6 8V cu ABS ;filtru de ulei;filtru de aer, mersi

            Comment


            • maine ai raspuns

              Comment


              • ma intereseaza niste huse pentru scaune, am un logan preferance din 2005 , rosu passion

                Comment


                • Originally posted by tonyx View Post
                  salut vreu si eu preturi pt placute de frana 1.6 8V cu ABS ;filtru de ulei;filtru de aer, mersi
                  din pacate nu mai pot sustine preturile bune la piese si consumabile din motive independente de mine, asadar se va inchide thread-ul.

                  Originally posted by svensk View Post
                  ma intereseaza niste huse pentru scaune, am un logan preferance din 2005 , rosu passion
                  pentru huse inca nu am finalizat o oferta concreta (un pret avantajos pentru voi, in conditiile in care va platiti si livrarea prin Cargus) desi am toate modelele pe stoc. Va ramane celalalt thread al meu deschis doar pentru accesorii de origine (tot ce se gaseste in cataloagele Dacia).

                  Comment


                  • astept un pm cu preturile pentru huse, multumec frumos

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google