vand pleoape faruri dacia logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vand pleoape faruri dacia logan

    firma Pro Street Tuning vinde pleoape faruri dacia logan .pleoapele sunt de calitate superioapa turnate in matrite dublupresate,astfel pleoapele sunt finisate pe ambele parti si se potrivesc perfect pe farul masinii.
    pretul este fix de 40 ron+taxe postale.
    cu siguranta exissta pleoape ma ieftine !!!parerea mea este ca nu asta conteaza!!cu respect Robert.
    Attached Files

  • #2
    m-ar interesa si pe mine,sunt din baia mare si vreau sa-mi ziceti adresa unde va pot gasii

    Comment


    • #3
      si pe mine mar interesa dar cum luam legatura?.....
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • #4
        telefonik ma puteti contacta la 0742121696 robert.adresa din baia mare este str.victoriei 140.

        Comment


        • #5
          mersi...cand o sa vina parai o sa te contactez...cred ca ai stoc nelimitat?..
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • #6
            Originally posted by Catalyn View Post
            mersi...cand o sa vina parai o sa te contactez...cred ca ai stoc nelimitat?..
            nu am timp sa-mi fac stoc!!lucram pe baza de comanda!intr-o saptamana le pot trimite

            Comment


            • #7
              in bucuresti nu aveti cumva un magazin pe drumul sarii. sau ma insel..?
              turbo makes torque and torque makes fun

              LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

              Comment


              • #8
                Originally posted by noyz View Post
                in bucuresti nu aveti cumva un magazin pe drumul sarii. sau ma insel..?
                nu avem magazin in buc.dealtfel noi avem doar un atelier de 60 mp.

                Comment


                • #9
                  Robert-@prostreet tuning
                  Cum recomanzi sa fie fixate (cu ce adeziv sau in ce fel in varianta mecanica) aceste ploape?
                  Daca le comand vin si cu modalitatea de fixare/prindere?

                  Comment


                  • #10
                    le lipesti pe far cu silicon sanitar...asta ar fi cam singura varianta care sa tina.Le mai poti prinde cu banda dublu adeziva dar isi iau zborul...
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #11
                      As putea sa folosesc chit pentru a umple rostul dintre pleoapa si aripa?

                      Comment


                      • #12
                        Ce grosime au pleoapele?(ma intereseaza sa fie cam la acelasi nivel cu capota,sa nu arate ca o banda de izolir)Vin si vopsite?(daca nu,cat ar costa)
                        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by mihai.gigi View Post
                          As putea sa folosesc chit pentru a umple rostul dintre pleoapa si aripa?
                          nu stiu ce pleoapa ai de nu acopera calumea pana la caroserie!!! :P pleoapele noastre acopera bine portiunea aia!
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Stuke View Post
                            Ce grosime au pleoapele?(ma intereseaza sa fie cam la acelasi nivel cu capota,sa nu arate ca o banda de izolir)Vin si vopsite?(daca nu,cat ar costa)
                            golul dintre capota si far ramane mare din cauza fabricii care nu a fost in stare sa alimine distanta aia haotica!
                            pleoapele au o grosime de aprox 3 mm, se livreazain spritchit nu vopsite si costa 40 ron+taxe postale

                            Comment


                            • #15
                              vreau sa para ca fac parte din aripa.Ca sunt in prelungirea aripei

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google