Cumpar Si Eu Modelu Asta De Bara

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Si Eu Modelu Asta De Bara

    salutare cumpar si eu modelu asta de bara, cine imi spune si mie unde il gasesc , sau daca poate sa mi-o aduca cineva

    id: robertsuk19
    Attached Files

  • #2
    tot in cautare de bara .....

    Comment


    • #3
      Modelul ala de bara cred ca e identic cu cel de MCV(fara grila).Din cate stiu grila vine separat,nu ca cele obisnuite,dintr-o bucata cu bara.Poate ma insel eu...

      Comment


      • #4
        Din cate stiu acest model de bara se pune la Logan Mahindra...dar se poate aduce prin comanda la reprezentanta si e cam scump...stiu pe cineva din Suceava care a dat comanda la reprezentanta lor de acolo (Darex) si i-a adus.
        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

        Comment


        • #5
          i-a adus de berlina sub sigla Renault nu de mcv. nu se poate comercializa in romania bara din poza. poate sa-ti aduca orice reprezentanta dacia din romania bara sub sigla renault dar partea inferioara de berlina. grila este componenta a barii nu separat. exista separat pt ph2, si se poate aduce.

          Comment


          • #6
            uite despre ce vorbeam.... http://www.loganclub.ro/forum/sv_84_jon-t10628.html si se pare ca m-am inselat eu....este un kit de la Dacia...Sorry pentru ca am dat informatia gresita...insa a trecut ceva timp de cand am vorbit cu Jon de la Suceava la una din intalnirile comune, am revazut sectiunea lui de la My ride si se pare ca am mai uitat din detalii...

            PS. @ Chroma...ai dreptate...i-a adus de berlina sub sigla Renault
            Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

            Comment


            • #7
              stiu ce spun cand fac o afirmatie. Apropo, daca sunt doritori, faceti o listuta si va aduc bari d'astea. maine va comunic pret. Merg bine grilele cromate pe bara asta. si dau si factura (ca de obicei), sa fie usor la Casco. Vezi my ride MSR.

              am pe stoc. 601549907 bara fata 608 ron/buc tva inclus (factura si garantie producator).
              Last edited by chroma; 14 April 2010, 09:23. Reason: Automerged Doublepost

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google