[VAND] Produse Ground Zero (membrii forumului beneficiaza de preturi speciale)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • as vrea sa iau GZTC 165T, dar imi trebuiesc si inelele. Un pret cu totul, te rog?

    Comment


    • Salut!
      GZTC 165T inca nu am pe stoc dar se pot aduce la comanda in timp relativ scurt. Inele nu mai am in unghi, decat drepte, de 18 sau 22 mm.
      Liniste si pace ...

      Vodafone: 0721.433.295

      Comment


      • Super oferta!

        Lichidare stoc!


        Ground Zero GZHF 693

        Specificatii:
        Coaxiale 3 cai
        Dimensiune: 6"x 9"/15x23 cm
        Putere RMS: 125W
        Impedanta: 4 Ohmi
        SPL: 90dB
        Grila protectie: Da
        Tweeter/medii: 19/25mm matase

        Link produs: http://www.hifi-audio.ro/produs-325-..._gzhf_693.html

        Pret: 280 Lei
        Attached Files
        Liniste si pace ...

        Vodafone: 0721.433.295

        Comment


        • Originally posted by Sharkky View Post
          Am disponibil Ground Zero GZTC 16MK2 la 235 Lei.
          Ar mai fi si acestea, Ground Zero GZTC 165T la pretul de 295 Lei, numai ca nu le am momentan in stoc dar se pot aduce relativ repede.
          incerc sa-mi dau seama de diferenta dintre cele 2 modele.....in afara de pret, care ar fi diferenta?

          Comment


          • Sistemul GZTC 165T are filtrele ceva mai masive si mai bine construite.
            GZTC 16MK2 are filtrele ceva mai compacte, stau destul de bine pe partea de medii dar nu exceleaza la partea de bas (usa de Logan este foarte mare si suna destul de bine in ea).
            Design-ul la GZTC 165T este ceva mai placut decat la MK2-uri, dar aici parerile sunt impartite. La MK2, cu putina imaginatie si cateva led-uri puse in spatele membranei, poate iesi ceva destul de placut, din cauza calotei de fibra de sticla.
            Liniste si pace ...

            Vodafone: 0721.433.295

            Comment


            • salut !



              mai ai inele mdf , pentru ca vreau sa pun boxe de 16 pe fata,trebuie demontata fata de usa neaparata?
              Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
              -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
              Silent Coat.

              Comment


              • Salut!

                Din pacate, inele de MDF de 16.5 nu mai sunt disponibile momentan.
                Nu stiu exact in cat timp se vor mai face.
                Ca sa pui inelul, trebuie sa dai jos fata de usa, deoarece inelul se prinde cu suruburi de tabla usii.
                Liniste si pace ...

                Vodafone: 0721.433.295

                Comment


                • salut...da-mi un add pe mess deluxe_cyber_x sa vorbim cate ceva de pe site la voi

                  multumesc
                  sigpicMy ride

                  Comment


                  • Ok!

                    Discutam acolo!
                    Liniste si pace ...

                    Vodafone: 0721.433.295

                    Comment


                    • Am o mare rugaminte la cei ce doresc insonorizant Standartplast Vibroplast M1:

                      Faceti o lista cu doritorii de asemenea material de insonorizat, sa stiu o cantitate aproximativa de importat.
                      Se vor importa numai Installer Package ( pachetul bulk de 40 foi / 4 mp).
                      Pretul unui asemenea pachet va fi de aproximativ 490 - 500 Lei pentru toti userii acestui forum.

                      Link produs: http://www.hifi-audio.ro/produs-22-s...oplast_m1.html
                      Liniste si pace ...

                      Vodafone: 0721.433.295

                      Comment


                      • salut aduci doar acum m1???ca eu o sa fac rost de bani intr-o luna asa si m-ar tenta la un pachet
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • Pe la sfarsitul lunii ar cam trebui sa fie in tara.
                          Cantitatea de M1 va fi destul de maricica ... In functie de doritori, se va suplimenta cu inca un transport.
                          Liniste si pace ...

                          Vodafone: 0721.433.295

                          Comment


                          • PROMOTIE!*

                            Ground Zero Titanium GZTF 69T - 230 Lei (Pret lista: 250 Lei)



                            *Nota: Numai pentru membrii Logan Club!
                            Attached Files
                            Liniste si pace ...

                            Vodafone: 0721.433.295

                            Comment


                            • GZTC 165T - am pe fata super multumit .... pana sa se arda )
                              GZHF 552 - nu recomanda - nu au baasss deloc deloc
                              GZTC 130T - ? pret
                              GZRC 130FX - ? pret. Sunt mai bune decat GZHF seria T (165t;130t) ???????????
                              Last edited by online24hh; 18 September 2009, 21:35.
                              sigpic

                              Comment


                              • Iti raspund pe rand ...

                                1. GZTC 165T - Am mai discutat referitor la cum s-au ars ... La cati clienti am vandut acest model, chiar cel o idee mai inferior (GZTC 16MK2), nu s-au ars asa, pur si simplu ...
                                2. Detaliaza cum ai folosit acele GZHF 552! (Amplificate, neamplificate). Sa mai tinem cont si de instalarea acestora ... Sunt difuzoare care necesita amplificare si, mai tine cont ca sunt de 13 cm ... Un difuzor de 16.5 cm va avea intotdeauna mai mult bas decat unul de 13 cm. Aici mai conteaza si cum e usa pregatita ...
                                3. GZTC 130T - 265 Lei (fara taxele postale)
                                4. GZRC 130FX - 360 Lei (fara taxe postale) - fii mai explicit in a doua parte a mesajului ...



                                Ca fapt divers, ia legatura cu Skandal sa-ti spuna el cum foloseste GZTC 165T si cum i se par ...
                                Liniste si pace ...

                                Vodafone: 0721.433.295

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google