VAND Logan 1.4 MPI LAUREATE Facelift

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VAND Logan 1.4 MPI LAUREATE Facelift

    Logan 1.4 Mpi Laureate FACELIFT

    Euro 4; cutie manuala 5+1; Geamuri electrice fata; Martor portiere deschise; Oglinzi electrice incalzite; Servo-directie; 2 airbaguri; Aer conditionat; Antidemaraj electronic; Computer bord; Proiectoare ceata; Scaun sofer reglabil pe inaltime; Inchidere centralizata; Volan reglabil; Radio CD BLAUNKPUT,
    garantie pana in 2011, etc...restu cunoasteti voi

    Unic Proprietar, CARTE SERVICE,
    Masina este inscrisa pe 17 DECEMBRIE 2008 (app. 1 an si 3 luni) , revizie 1 an efectuata, Ulei M1 New Life, Km on bord 16300, din care vreo 7000 sunt facuti numai in EXTRAURBAN.

    Masina arata si merge impecabil, FARA EVENIMENTE
    Pret informativ 6500 euro
    Attached Files

  • #2
    stiu masina personal si il stiu si pe proprietar. masina este intr-adevar fara evenimente, intretinuta bine (are ulei mobil 1 in motor). asa ca sursa este de incredere.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Deja ai facut inspectia ITP ca vad bulina pe numar?

      Comment


      • #4
        dar de ce o vinzi?asa de repede...
        Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

        Comment


        • #5
          Originally posted by theo_bv2002 View Post
          dar de ce o vinzi?asa de repede...
          Face comanda de DUSTER.

          Free UP: masina arata bine si este ingrjita (omul asta isi spala si cauciucurile cand intra praf in ele... deci va da-ti seama cum tine la masina). Zi si de imbunatatiri . Parca erau cateva. Si fa poze si din interior sa vada ochiul cumparatorului curatenie acolo.
          sigpic

          Comment


          • #6
            in cazul asta...bafta la vanzare
            Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

            Comment


            • #7
              Up, UP, Up!!!

              Up, UP, Up!!!

              Originally posted by mcdan View Post
              Up, UP, Up!!!

              Up, UP, Up!!!
              Last edited by McDan; 18 March 2010, 11:53. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                up...up...up...

                Comment


                • #9
                  Pretul destul de mare avand in vedere ca pretul unui Laureat NOU, cu 3 vouchere este de 5300 euro. Iar daca ai putina rabdare, mai mult de 20-25 mil nu dai pe toate 3 voucherele. 4500-4800 pot sa ofer saptamana viitoare.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by L A w R View Post
                    Pretul destul de mare avand in vedere ca pretul unui Laureat NOU, cu 3 vouchere este de 5300 euro. Iar daca ai putina rabdare, mai mult de 20-25 mil nu dai pe toate 3 voucherele. 4500-4800 pot sa ofer saptamana viitoare.
                    Iti dau eu 4500-4800 si adumi un Laureate Facelift de 1 an...Bafta..la vanat.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by dominum
                      Eu nu va inteleg pe cei care comenteaza ca masina ar face 4000-3500 euro. Duce-ti-va si cumparati-va voi masina de noua si nu mai comentati aiurea. Ba mai mult am vazut ca spuneti ca luati voi 3 rable cu 500 de euro cu tot cu dosarele facut(poate in visurile voastre cele mai umede). Cei care le vand poate sa fie analfabeti sa le dea cu 5-6 mili cand cel mai ieftin se da cu 11-13milioane. Si nu inteleg ce calcule faceti voi acolo. Dati pe cupoane sa zicem 30 mili + prima inmatriculare (pt varianta 1.2 16v este de 18 mili - cel mai ieftin). Daca scadeti din totalul sumei de 38x3 din care se percepe si TVA-ul pt ca nu vi se da toata suma de 38 mili , cu cat mai ramaneti???? Asa ca pretul este justificat. Poate nu 6500 euro , dar un 5800 da. Si da, pentru cei care o sa spuna ca pe autovit si alte situ=ri de genul sunt mai ieftine , cumparati de acolo. In final, f frumoasa masina, nici eu nu as da-o la cum arata. Bafta la vanzare
                      Dar cat face masina domnule? Tu ai da pe ea 6500 euro?!? Si de ce: ca vrei sa iti iei alta. In fine, nu conteaza motivul. Vrei sa o dai urgent, o dai la pretul pietei si la cat ti se ofera. Altfel tine-o in garaj sa se mai invecheasca un an, sperand sa iei mai mult decat acum
                      Eu prefer sa cumpar dosare de aia care poate sa fie analfabeti decat sa imbogatesc "smecherii" care au luat rabla lu bunicu de 3 milioane din fundul curtii si spera sa faca avere, sau mai rau, aia care le cumpara de la analfabeti cu 5 mil si le dau cu 20. Cu am zis, prost e ala care da, nu care cere! Intradevar, nu am luat in calcul si taxa de prima inmatriculare. Parca era si gratuita de la Dacia. Oricum Dacia iti face 3000 euro reducere la 3 cupoane, deci mai pun de la ei 300 euro care amortizeaza o parte din prima inmatriculare.
                      Ce TVA sa scada din niste cupoane?!? Unde ai auzit asta?
                      Autovit am dat exemplu ca poate fi accesat de toata lumea. Dar du-te la targ sa vezi acolo preturi.
                      E frumoasa si ingrijita masina, nu zic "nu". Dar fitele costa! Daca acum dupa 1,5 ani vrei sa o dai ca sa iti iei Duster, pai nu spera ca il iei pe ea 6500 euro ca deja e mai mult decat exagerat pretul! Iar cine ar avea sa zicem 5000-5500 euro, cred ca mai strange din fundulet inca cateva sute(sau se imprimuta, face un mic credit, etc) si si-o ia noua, nu din 2008 si cu 16.000 km la bord! Sa fim putin seriosi! Pretul asta ar fi fost ok daca nu se demara programul Rabla.
                      E alegerea lui daca o vinde "urgent" sa isi ia Dusteru sau o tine sa faca pui, sperand sa ii dea cineva cat cere!

                      Originally posted by PCH
                      postati frate doar cei care vor sa cumpere sau cei care sunt interesati de masina....discutiile astea despre pret si toate axiomele voastre nu au nici un rost!omul vinde un produs pe care cere o suma de bani,iti convine cumperi,nu,treci mai departe!
                      Eu am zis ca vreau sa cumpar, am oferit un pret, mi-am justificat suma pe care o ofer, nu m-am bagat aiurea in seama precum altii

                      Stiu ca sunteti ofticati ca altii cumpara masina care o aveti si voi cu 2000 euro mai putin decat ati dat pe, dar macar recunoasteti asta, nu mai comentati inutil!

                      BAFTA LA VANZARE!

                      Comment


                      • #12
                        @L A w R - 1.cand o sa cumperi tu acele cupoane cu 5 milioane fiecare , Romania o sa fie ce-a mai prospera tara din EUROPA (adica niciodata). 2. Sa iti dea tie Dacia 300 euro reducere - cand o face plopu pere - am cumparat acum inca un logan 1.2 16 v si mi-a facut reducere 100 euro iar la prestige 1.6 16 v va face reducere de 300 euro. 3. Daca inmultesti 3x38 = 114 - la care se aplica TVA-ul , orice venit (aplicat tva-ul). 4. Taxa de prima inmatriculare care la 1.4 este de 24 mili si urca. Asa ca nu faci o mare afacere nici daca o iei noua. Si nu te mai ambala atata
                        House is in the house

                        Comment


                        • #13
                          Adica acum cumperi cu 8-10 mil dosarele fara sa cauti prea mult iar la vara nu vei cumpara cu 5 mil? Ma lasi? Cati crezi ca isi vor lua acum masini noi? Sunt destui "disperati" care vor acum masini noi si ofera singuri 15-20 mil pe tichet, dar e numai ACUM! Sa vezi tu cati vor ramane cu tichetele in brate si cum le vei cumpara cand vor mai ramane cateva saptamani din program! Ca totusi, sunt aproape 100.000 tichete! Crezi ca 33.000 de persoane isi vor cumpara masini noi acum? Vb ta "cand Romania o sa fie ce-a mai prospera tara din EUROPA"!
                          Nu stiu la ce bagi tu TVA, serios ca nu imi dau seama! Tichetul e de 38 mil si nimic mai mult! 3 tichete = 11400, atat suporta statul din pretul unei masini noi! Iar peste tot scrie clar ca ai reducere 3000 euro daca te prezinti cu 3 tichete la Dacia. Mai multe detalii nu stiu.
                          In fine, mult mai mare afacere este sa o iau noua decat sa dau 6500E cu 16.000 km si 2008 E la mintea prostului . . . ce naiba.
                          Nu mai are rost sa umplet topicul acesta cu alte prostii, ca e totusi bursa. Oricum fiecare ramane cu ale lui, dar eu cel putin stiu ca am dreptate si aduc oricand argumente ;)

                          Comment


                          • #14
                            Up up up.....

                            Comment


                            • #15
                              Fiecare cere cat vrea ! Masina pare impecabila. Eu am dat logan ambition 1.6 cu 17mii km + 2 ani garantie cu 5200 epuroi.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google