Renault Clio Lll (04/2006) 1,5 DCI Inmatriculat, Ieftin !!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Renault Clio Lll (04/2006) 1,5 DCI Inmatriculat, Ieftin !!!

    doar VAND renault CLIO lll motor 1,5 DCI 75/cp an fabricatie 04 2006 inmatriculata ro (bucuresti) ITP pana in 12/2011 culoare alb, are 2 usi, intretinuta, carte service 116000 km parcursi, functionare perfecta, euro4, dotari: AC, geamuri electrice, mp3 ABS, pilot automat, computer de bord, 4 airbaguri, filtru polen, proiectoare, cauciucuri noi michelin, 2 chei scaun reglabil pe inaltime si lombar, banchete rabatabile, volan reglabil, de vanzare 4800e disc
    logan 1,5'DCI /85cp.

  • #2
    greseala de tastare e clio 2
    Attached Files
    logan 1,5'DCI /85cp.

    Comment


    • #3
      uppp !!! 4600 usor disc !
      logan 1,5'DCI /85cp.

      Comment


      • #4
        uppp si azi !
        logan 1,5'DCI /85cp.

        Comment


        • #5
          in titlu scrie ca ieftin... la un 3500 E ma intereseaza pe mine.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #6
            e prea putin ! cu banii astia abia daca iei ceva 2002 sau poate un logan ! bafta !
            logan 1,5'DCI /85cp.

            Comment


            • #7
              nu considera ca sunt rautacios,dar ce plusuri are un clio ca acesta fata de un logan?


              a se considera un up
              Last edited by PCH; 13 April 2010, 09:13.

              Comment


              • #8
                cica ar fi un renault ! sincer nici eu nu as luao (nu e masina mea) iar eu sunt amator de masin mari nu cutii de chibrit dar poate int pe cineva, masina arata f bine nelovita si totusi e masina cam noua ! avand in vedere ca cer astia (marea majoritate) pe niste jeguri de masini din 2000 - 2001 cate 3000 - 5000E
                logan 1,5'DCI /85cp.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google