Vand Logan 1.5DCI 65CP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Logan 1.5DCI 65CP

    De vanzare:
    Dacia Logan 1.5DCI 65CP, an fabricatie 2006, 68.000km, carte service, istoric cunoscut, prim propietar, revizii la fiecare 10.000km(ulei CASTROL), distributie schimbata la 60.000km, stare excelenta la interior(huse scaune, covorase cauciuc, filtru habitaclu) cat si la exterior, culoare albastru marin, CASCO & RCA.
    PRET 5700 euro NEGOCIABIL

  • #2
    poze ceva?

    Comment


    • #3
      Din pacate nu am poze am sa incerc sa fac insa oricum masina arata excelet nu are mici indoituri la caroserie, nu e zgariata sau matuita vopseaua, la interior a\iam pus huse de noua pe care cel putin odata pe an le scoteam si le spalam, covorase de cauciuc, nu s-a fumat in masina, reviziii la fiecare 10.000km cu consumabile de origine si ulei castrol, la 60.000km am schimbat kit distributie si kitul de accesorii ambele de origine, motorina efix rompetrol in Ro si Shel VPower in strainatate (excus alimentare la bidon sau camionagi). Carte service, lanturi zapada, roata rezerva noua nefolosita, nu trancane, nu hurie, nu trage stanga dreapta, deschidere electrica portbagaj din interior, filtru habitaclu. Cine mai doreste alte detali sa zica.

      Comment


      • #4
        Am atasat cateva poze
        Attached Files

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google