[VAND] Capete De Bara Si Bielete Directie Noi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • crecornel
    replied
    Mai este de actualitate anuntul?

    Originally posted by razvanamza View Post
    bielete directie (brate), de origine, pentru Logan. complete, cu burdufe, la 100 RON. pretul de magazin este de peste 200 lei!!!
    Daca le mai ai, le vreau eu. Sunt din Bucuresti si ne putem intalni.

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    bielete directie (brate), de origine, pentru Logan. complete, cu burdufe, la 100 RON. pretul de magazin este de peste 200 lei!!!

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    pret de criza 100 lei. sus cu ele!

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    100 de lei amandoua doar azi!!!

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    sus cu ele, negociabil!

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    sus cu ele. reducere de criza cine ia doua! noi si originale!

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    mai sunt bieletele, acelea cu rotula de langa caseta de directie. noi-noute, venite cu tot cu caseta de la Florin DNF. astept oferte decente pe PM si le aveti in cel mai scurt timp posibil.daca MVP-ul nu s-a plans pana acum de capetele de bara, inteleg ca aclea au fost ok, deci pot garanta pentru bielete fara probleme. plus cuvantul lui Florin.

    Se dau pe loc cu 150 de lei!

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    nu mai sunt capetele de bara stiu eu si raspund in locul lui razvan ! ! !

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    iti va raspunde cand trece perioada de banare

    Leave a comment:


  • Dany_DNY
    replied
    mai sunt capetele de bara ?

    Leave a comment:


  • florin_dnf
    replied
    TM52XXX razvan a luat caseta de directie de la mine echipata cu totul si alea iau ramas si a zis sa le vanda ca masina lui avea doar 20 000 km daca nu ma insel si a ramas tot la bieletele lui sasi mai scoata si omul din paguba de la caseta nu ca le ia de la mine cu un pret si vinde cu altul oricum sunt originale si merita bani carei cere ..cui nui convine are la magazin..numai bine si bafta la toata lumea.

    Leave a comment:


  • TM52XXX
    replied
    neseriosi unii frateeeeee.....odata 3 milioane, dup-aia 3 jumate... ba da-i 4 milioane. Hotaraste-te frate.UNII (bucuresteni) SE PLICTISESC ACASA SI POSTEAZA DOAR DOAR AJUNGE LA 200 DE POSTURI, si tot asa. Frumoasa Romania asta, pacat ca e locuita...!!!

    afaceristi . le ia de la Florin cu 50 si le da cica si el, cu 400 negociabil....combinatii..variante, schimburi... schimb de mame, etc...
    Last edited by TM52XXX; 13 April 2010, 22:04. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • florin_dnf
    replied
    up up up...si de la mine.si dupe ce se dau ale lui razvan mai am io bielete..ca si ale lui sunt tot de la mine....sunt de origine luati cu incredere.

    Leave a comment:


  • TM52XXX
    replied
    asteptam asteptam...

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    bieletele sunt momentan rezervate si am doua oferte! daca primesc suma de 400 de lei le dau pe loc.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google