Vand Grila Fara Sigla

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Grila Fara Sigla

    Vand grila fara sigla URGENT !!! Pretul este de 150 ron ! Este ideal pentru cei care au sita si vor sa renunte la ea ! Grila mai trebe un pic data cu smirghel foarte putin ...maxim 5-10 min ! Eu nu am mai putut sa finisez personal deoarece mi-am dat peste cap degetele si ligamentele la antrenament ! Grila este impecabila .
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    ti-am dat pm!
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • #3
      asa a venit din fabrica sau este din fribra facuta?
      de ce trebuie finisata?

      pune o poza fara punga te rog

      Comment


      • #4
        demon hunter nu am alte poze ! nu este din fibra facuta ! citeste tot anuntul complet ! Apropo nu e punga !

        Uuuupppp............

        Uuuuuuppppppppp...................
        Last edited by TM80MAT; 27 March 2010, 21:22. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • #5
          Upppp si negociabil .........
          sigpic

          Comment


          • #6
            cum se prinde pe bara ?

            Comment


            • #7
              De fabrica clar nu e pentru ca daca ar fi de fabrica nu ar mai trebui un pic finisata.

              e facuta dintr-o grila originala si putina fibra ?
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • #8
                nu ! E facuta fara fibra .....e facuta in asa fel incat sa nu fie tare ca piatra sa crape la spalatorii ! sau daca iei cine stie ce vrabii in zbor ! Glumesc ! E FACUTA din 2 grile ! Ranforsari din plastic din aceeasi material ca bara ! TIN SA PRECIZEZ PT TOTI ! necesita un pic data cu Smirghel ca sa nu fie neuniforma ! E munca de 5 min la ea ! atat ! de pus pe bara e relativ usor ! mai ales pt cei care au SITA !!!

                Se poate prinde cu aceeasi materiale cu ce se prinde sita ! sau cum se fac barile ! MATERIALE: kit de plastic ori silicon ori adezive instantanee pt plastic ...etc

                UPppppppppp............ negociabil ..........
                Last edited by TM80MAT; 29 March 2010, 21:21. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Rog un moderator sa inchida threadu !!!vandut ! Multumesc !!!
                  sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google