Vand Becuri H4 Imitatie XENON Noi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Becuri H4 Imitatie XENON Noi

    Vand 1 set de becuri H4 6000K noi, nefolosite. Le dau pt ca imi trebuia H7 si am cumparat din greseala H4. Eu sunt din targu-jiu dar trimit si in tara prin cu plata ramburs(probabil prin posta romana ca e mult mai ieftin)

    Pret: 25 Lei

    Detalii pe PM

  • #2
    Originally posted by Mike2010 View Post
    Vand 1 set de becuri H4 6000K noi, nefolosite. Le dau pt ca imi trebuia H7 si am cumparat din greseala H4. Eu sunt din targu-jiu dar trimit si in tara prin cu plata ramburs(probabil prin posta romana ca e mult mai ieftin)

    Pret: 25 Lei

    Detalii pe PM
    salut, ma intereseaza si pe mine ce firma sunt si daca au fost folosite(incercate), si cam ce nuanta are lumina. ms fain

    Comment


    • #3
      atasez o poza. pe ele scrie typeR.nu au fost folosite, nici macar incercate pt ca nu am avut cum(la masina mea merg doar h7 pe faza scurta si h1 pe faza lunga) deci nu pot sa-ti spun exact ce culoare au dar din ce scrie pe ele sunt albe cu nuanta de albastru(superwhite 6000k)


      LE: le-am incercat cu o sursa de calculator si au culoarea alb curat (de fapt si pe cutie scrie super white)
      Last edited by Mike2010; 1 April 2010, 13:28. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #4
        sall

        ofer 20 de lei pe ele...ma mai costa ink aproape atat posta si....

        Comment


        • #5
          @yooly89 ti-am trimis pm.
          ultimul pret: 20 RON. iar transportul cu tot cu ramburs costa 5 lei (pomana)

          Comment


          • #6
            up
            doar 20 lei

            Comment


            • #7
              MIKE2010 AI PM DE LA MINE .....bafta !!!!1

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google