Cumpar Prelata Din Portbagaj Pentru Mcv Cu 5 Locuri

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Prelata Din Portbagaj Pentru Mcv Cu 5 Locuri

    Imi cer scuze daca nu am postat unde trebe ... cumpar pentru logan mcv cu 5 locuri .. prelata aceea din portbagaj ce se trage sa nu se vada ce este in portbagaj ... mersi anticipat.

  • #2
    Inca mai caut ... sau daca stie cineva unde as putea gasi una ... dar nu noua ...

    Comment


    • #3
      Nu stie nimeni niciuna ?

      Comment


      • #4
        cred ca cel mai usor gasesti la reprezentanta dar si pretul este usor ........piperat .
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

        Comment


        • #5
          Am fost si acolo ... dar nu aveau ... si bine zici .. cu pretul pe masura ...

          Comment


          • #6
            Nu stie nimeni nimica...

            Comment


            • #7
              Parerea mea, sa il intrebi pe chroma, un user ce comercializeaza aici accesorii si piese de origine. Eu si multi altii am cumparat de la el si e de incredere.
              Sper sa nu considere cineva ca-i fac reclama, stiu cand e sa cumperi de pe forum...
              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

              Comment


              • #8
                am eu prelata daca te mai intereseaza .

                Comment


                • #9
                  Da-mi un MP cu pretul.
                  http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                  Comment


                  • #10
                    Tableta portbagaj tip infasurator se numeste. Stiu, ca si eu am cautat ceva vreme pana am gasit la cineva. La Dacia e scumpa rau, cam 400 de lei.

                    Comment


                    • #11
                      cam tarziu vin cu raspunsul, dar poate mai e cineva interesat. La Dacia e peste 400 lei dar in Vitan, in targ, se vand cu 100 lei bucata. Noi, nefolosite.

                      Comment


                      • #12
                        250 lei si platesti transportul este noua

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google