Fac Chei De Logan, Calculez Cod Pin APV, Sterg Chei Pierdute

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • as dori si eu o cheie de logan simpla tipul nou

    Comment


    • model nou

      Sorry, model nou inca nu !
      inginer - frezez si programez chei, repar telecomenzi, immo off email viorelspiridon@yahoo.com telefon 0741024494

      Comment


      • Ai avut de furca cu asa ceva pina acum ?Se poate pune pe modelele dupa 2006,care nu au UCH cu RF?Ai avut asa ceva la studiat?Daca nu pot sa-ti dau eu unul
        Attached Files
        Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

        Comment


        • ce tip sunt

          ce tip sunt, ca nu prea vad !
          inginer - frezez si programez chei, repar telecomenzi, immo off email viorelspiridon@yahoo.com telefon 0741024494

          Comment


          • Deblocare, chei dupa butuc, chei cu telecomanda sau simple !
            inginer - frezez si programez chei, repar telecomenzi, immo off email viorelspiridon@yahoo.com telefon 0741024494

            Comment


            • Chei de Logan simple sau cu telecomanda ! 100-150 roni tot (chei, frezare, programare) !
              inginer - frezez si programez chei, repar telecomenzi, immo off email viorelspiridon@yahoo.com telefon 0741024494

              Comment


              • salut !!! as avea si eu nevoie de o cheie cu telecomanda in prezent ma folosesc doar de cheia de rezerva pt ca cea cu telecomanda mi s-a distrus si mai am doar lama(partea metalica)in stare foarte buna.cam cat ma costa tinand cont ca lama se poate folosi si daca chestia asta se poate face prin posta curierat adica nu e nevoie sa-mi citesti ceva de la masina....ceva coduri etc

                Comment


                • Cheia cu telecomanda te costa 120 roni cu tot cu programat !
                  Trebuie sa-mi trimiti cheia buna si uch-ul (modulul de sub bord) printr-un curier rapid sa-ti programez cheia ! Dureaza 2 zile !
                  inginer - frezez si programez chei, repar telecomenzi, immo off email viorelspiridon@yahoo.com telefon 0741024494

                  Comment


                  • un cip cat face

                    Comment


                    • Originally posted by spiridonv View Post
                      Cheia cu telecomanda te costa 120 roni cu tot cu programat !
                      Trebuie sa-mi trimiti cheia buna si uch-ul (modulul de sub bord) printr-un curier rapid sa-ti programez cheia ! Dureaza 2 zile !
                      cu uch-ul ala chiar nu ma descurc sunt habarnist total in chestia asta )))).da-mi mai multe detalii eventual posteaza o poza....poate sunt interesati si altii

                      Comment


                      • Este vorba de cutiuta neagra,cu doua mufe din spatele panoului de sigurante.Bagi capul sub bord in partea soferului si o sa vezi minunea.
                        Attached Files
                        Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

                        Comment


                        • recomand. am cheie simpla facuta la dl spiridon acum 2 ani. apelati cu incredere
                          Stickere auto personalizate

                          Comment


                          • uch-ul se afla imediat sub bord in stinga. E un modul in plastic negru in care intra o mufa alba cu fire groase si o mufa maro-verde cu fire subtiri (aceasta mufa are un fel de mineras pe mijloc care lasat in jos culiseaza mufa afara).
                            Acest modul e prins in stinga cu un surub cu cap floare (torx) - asta e cel mai greu de scos ! O data scos si desfacute mufele modulul iese ff usor !
                            inginer - frezez si programez chei, repar telecomenzi, immo off email viorelspiridon@yahoo.com telefon 0741024494

                            Comment


                            • o carcasa cu cip si butoane cat e

                              Comment


                              • carcasa cu cip si butoane = cheie cu telecomanda , costa 150 cu tot cu lama frezata ! sau 120 fara lama !
                                inginer - frezez si programez chei, repar telecomenzi, immo off email viorelspiridon@yahoo.com telefon 0741024494

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google