Fac Chei De Logan, Calculez Cod Pin APV, Sterg Chei Pierdute

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu scuzele de rigoare ca nu am prospectat piata din Galati inainte sa postez; aseara mi-am uitat cheile pe grila fata in compartimentu motor si cand am incercat sa inchid capota, am cam ciufulit urat cheia. Acum o ora am facut ceva cumparatori pentru revizie masina si am gasit la un magazin de piese auto (eram convins ca se gasesc mai greu).
    Stima.
    Attached Files
    Last edited by IancuMIC; 27 October 2012, 13:51.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • La Renault megane de 1.6-16V din 1999,poti rezolva ceva daca nu mai are nici o cheie?
      Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

      Comment


      • Rezolv orice problema de cheie la LOGAN !
        inginer - frezez si programez chei, repar telecomenzi, immo off email viorelspiridon@yahoo.com telefon 0741024494

        Comment


        • Carcase de Logan, Solenza 2004, Renault Kangoo, Master in 2 butoane 30 roni plus 6 transport oriunde in tara !
          inginer - frezez si programez chei, repar telecomenzi, immo off email viorelspiridon@yahoo.com telefon 0741024494

          Comment


          • am pierdut cheia cu telecomanda si vreau sa fac alta,daca s-ar putea chiar si tip briceag...cine ma poate ajuta si cat ma costa....
            0761064037
            in Craiova...
            Logan 1.2...anul 2011

            Comment


            • Cheie de Logan cu telecomanda 160 roni
              Cheie simpla cu cip 110 roni
              Lama frezata inclusa !
              inginer - frezez si programez chei, repar telecomenzi, immo off email viorelspiridon@yahoo.com telefon 0741024494

              Comment


              • numai partea electronica cam cat ma costa
                fara carcasa si fara lamela frezata
                un pret pe pm
                multumesc

                Comment


                • Imi para rau nu vind parti electronice separat !
                  inginer - frezez si programez chei, repar telecomenzi, immo off email viorelspiridon@yahoo.com telefon 0741024494

                  Comment


                  • La multi ani !
                    Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

                    Comment


                    • Rezolv orice problema de chei la Supernova, Solenza, Logan, Sandero, Duster !
                      inginer - frezez si programez chei, repar telecomenzi, immo off email viorelspiridon@yahoo.com telefon 0741024494

                      Comment


                      • O lama de cheie Logan PH2 2011 (cu partea zimtata mai lata) cat costa ?

                        Comment


                        • Lama model nou frezata dupa original 50 roni !
                          inginer - frezez si programez chei, repar telecomenzi, immo off email viorelspiridon@yahoo.com telefon 0741024494

                          Comment


                          • Microcontacte, carcase, bobine, cipuri, lame !

                            V-ati pierdut cheile ? Nu disperati si nu schimbati incuietorile !
                            Fac lamele metalice pentru chei dupa butuc 100 roni 2 lame.
                            Last edited by spiridonv; 6 January 2013, 13:09. Reason: Automerged Doublepost
                            inginer - frezez si programez chei, repar telecomenzi, immo off email viorelspiridon@yahoo.com telefon 0741024494

                            Comment


                            • Oferta chei Logan:
                              1 cheie cu cip 110 roni
                              1 cheie cu telecomanda 160 roni.
                              2 chei una cu telecomanda una doar cu cip 250 roni
                              2 chei cu telecomanda 300 roni.
                              Lame metalice frezate dupa original incluse !

                              Rezolv pentru oricine din tara in 48 de ore ! Se trimite uch-ul de pe masina ! nu il desfac ci doar ma cuplez cu mufe originale ! plata dus-intors 42 roni ! bineinteles in acest interval nu puteti folosi masina !

                              Inginer, Experienta, Garantie !

                              Carcase de schimb Logan 30 roni plus 6 roni transport prin posta oriunde in tara !
                              Last edited by spiridonv; 8 January 2013, 11:03. Reason: Automerged Doublepost
                              inginer - frezez si programez chei, repar telecomenzi, immo off email viorelspiridon@yahoo.com telefon 0741024494

                              Comment


                              • Rezolv orice problema de chei !
                                inginer - frezez si programez chei, repar telecomenzi, immo off email viorelspiridon@yahoo.com telefon 0741024494

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google