Vand 4 Anvelope Michelin Energy Saver

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand 4 Anvelope Michelin Energy Saver

    Vand 4 anvelope Michelin Energy Saver 185x65x15.
    Sunt ale unui coleg si sunt rulate 1 an si 4 luni, aprox. 24.000 km.
    Adancimea profilului este de aprox: 6mm prima, 5 mm a doua iar celelalte 2 au cam 4 - 4,5 mm grosime.
    Pret 200 ron toate 4.
    Tel: 0745133705
    Attached Files

  • #2
    si inca un set de poze pentru a fi si mai "edificator"
    Attached Files

    Comment


    • #3
      mi se pare mie sau sunt uzate mai tare pe o parte ??

      Comment


      • #4
        m-i sa parut si mie ca acelea 2 de pe fata (care au mai putina "carne" ar fi putin mai uzate pe interior. Se poate ,o sa ma duc sa le vad mai bine maine pe lumina. Poate a distorsionat aparatul foto. Nu exclud nimic.

        @nelutu32: azi m-am uitat mai atent la ele si intr-adevar acelea 2 au un pic de uzura pe o parte, dar nu de speriat. e in limite normale.
        Last edited by mike26ro; 27 April 2010, 14:51. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          cele 2 care au uzura pe o parte să înțeleg că sunt cele mai uzate și au fost pe axa față, nu??. Celelalte 2 sunt cele cu profilul adânc de 6, respectiv 5 mm și au fost pe axa spate?? Dacă da atunci se pot pune pe axa față ?? Se vând numai 2 buc. ??? Sper că mai înțeles

          Comment


          • #6
            da, alea 2 au fost pe fata . Omu are decontare in fiecare an de 1 set de cauciucuri noi si de asta nu-l intereseaza cum arata si cum se uzeaza.
            Sigur ca se pot pune pe fata.
            Cred ca le da si 2 bucati o sa vb cu el....si o sa iti spun maine.

            Comment


            • #7
              dupa urmele de uzura, ii cam da asa in gura )

              si gumele de pe fate e normal sa se toceasca pe lateral mai mult, daca ii plac curbele )
              sigpicMy ride

              Comment


              • #8
                Eu cred ca ii place burnout-ul la cum arata...
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • #9
                  nu are cine sa faca burout cu ele , omul are 60 ani. se poate sa fie directia de vina. Probabil din cauza ca acolo unde sta are de urcat o panta , care e acoperita de prundis, si ma gandesc ca patineaza la intrarea in curte (stiti cum e cu plecarea din rampa la cei mai in varsta )

                  Comment


                  • #10
                    am sa trec sa le vad,poate mai negociem si ceva...ce zici mike?
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      aștept și eu un răspuns

                      Comment


                      • #12
                        Se pot vinde si cele 2 bucati mai noi, dar pretul pentru ele e 60 lei/buc.

                        @Dragos, in urma a ceea ce am vorbit sa stii ca la tot setul iti poate face reducere 20 lei. Asta pentru ca esti din zona.

                        Comment


                        • #13
                          Dacă spui că merită gumele dau banii ăștia pe ele dar cum facem cu transportul?

                          Comment


                          • #14
                            pai sincer eu cred ca merita avand in vedere ca unele noi sunt 300 ron bucata.
                            pai cu transportul facem cum zici, ori la Posta ori la Curier. Sincer nu stiu cate kg are unul ca sa pot sa-ti zic un pret, dar poti intra pe un configurator la un curier si poti vedea mai exact cum sta treaba.

                            Comment


                            • #15
                              mike26ro ți-am trimis pm

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google