Asigurari Foarte Ieftine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asigurari Foarte Ieftine

    My broker va ofera :
    - Toate genurile de asigurari la preturile cele mai accesibile(RCA,Casco,cladiri,etc)
    -Credite si descoperiri de card rapide si sigure



    - Noua chiar ne pasa de voi !
    Informatii pe forum sau la telefoanele :
    Asigurari GOLITA ADRIAN tel : 0751405632 ; 0725381923
    Credite POPON CIPRIAN tel : 0742918005 ; 0724374021

    Asigurarile se fac personal in timisoara , sau se pot trimite recomandate sau prin curier la orice adresa .

  • #2
    Vad ca e sticky,sper sa fie ceva serios.
    Pune si niste preturi.Cat costa un RCA,pe un an,pentru Logan 1.4?

    Comment


    • #3
      logan 1.5 dci RCA cel pret ?
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • #4
        Logan 1.4 Laureate, 2006, 54 000 km. Casco la ce pret? M-ar interesa Generali. Multumesc.

        Comment


        • #5
          La Generali se pune si virsta!!! Si eu as vrea sa stiu un pret pentru un RCA la Generali pentru un Logan 1,5, oras de |Hunedoara, virsta .......aproape 43, fara "antecedente", ultima polita RCA tot la Generali si........... am uitat ceva???

          Comment


          • #6
            este serios , recomand . Am facut Casco si 3 RCAuri pana acum la el , preturile au fost cele mai ok , comparativ cu altii .
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              asigurare

              Originally posted by CataLiNNN View Post
              Vad ca e sticky,sper sa fie ceva serios.
              Pune si niste preturi.Cat costa un RCA,pe un an,pentru Logan 1.4?
              eu ti-as recomanda , euroins ,o vom emite cu reducerile adecvate si bonusul din partea firmei noastre!!

              320 ron / 1 an , tarif valabil pana in 15 mai intrarea in valabilitate a politei

              Originally posted by bobbyred View Post
              logan 1.5 dci RCA cel pret ?
              v-o putem emite cu 395 ron / 1 an
              210 ron / 6 luni
              stima.

              Originally posted by Cezar View Post
              Logan 1.4 Laureate, 2006, 54 000 km. Casco la ce pret? M-ar interesa Generali. Multumesc.
              pentru o oferta casco la Generali sunt necesare anumite date suplimentare:
              ----cnp
              ----de cat timp are proprietarul permis auto
              ----conduce si altcineva masina , in afara de proprietar
              ----copii minori daca exista al proprietarului
              ----valoarea facturii cu tva inclus si data acesteea

              la generali exista 2 mici probleme: - nu se asigura jantele auto
              - un pret mai accesibil al primei exista doar in modalitatea de plata maxim in 4 rate
              Eu as recomanda ardaf sau euroins ,la acesta din urma avand incasari mari ,garantez plata despagubirilor in bune conditii ... va rog a comunica firma dorita exclusiv de dumneavoastra dupa cele mai sus mentionat
              stima

              Originally posted by Daniel 67 View Post
              La Generali se pune si virsta!!! Si eu as vrea sa stiu un pret pentru un RCA la Generali pentru un Logan 1,5, oras de |Hunedoara, virsta .......aproape 43, fara "antecedente", ultima polita RCA tot la Generali si........... am uitat ceva???
              se pune si varsta ,si copii minori in intretinerea proprietarului auto ,precum si zona si daunele avute in anul anterior
              pentru ceea ce ati declarat ,la generali rca-ul / 1 an este de 385 ron / 1 an daca exista copii ,daca nu este 425 ron / 1 an
              eu as recomanda un rca cu 321 ron / 1an ,pe care il putem oferi ,deoarece la rca nu se pune accent pe firma de asigurare care emite rca-ul ,ci pe pretul redus al lui ,deoarece se foloseste de el o terta persoana ,nu dumneavoastra,
              stima.
              Last edited by agolita; 4 May 2010, 09:29. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                Salut, ai PM

                Comment


                • #9
                  cat costa un RCA pe un an la un logan 1,6 2007 ?
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • #10
                    salut, rca pt logan 1.4 2005, barbat 49 de ani, domiciliu jud Harghita, comuna Lunca de Jos, fara daune pe 6 luni cat ma costa?

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google