Cumpar Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Logan

    Mai intereseaza ,un Logan pe benzina (daca are si GPL cu atat mai bine) ,
    -an sa zicem minim 2006
    -kilometri maxim 50-55000
    -in nici un caz culoarea rosie
    -fara zgarieturi sau vopsita
    -obligatoriu sa aiba aer conditionat si carte service
    -nu vreau sa aud de taxi

    Ofer maxim 4100 euro

    Contact aici sau PM sau b80kmg @ yahoo . com (dar nu prea il verific)
    Multumesc

  • #2
    Am un laureat1.4 gri metalizat cu gpl din fabrică 2007 cu 55000 km dar il dau cu 5500 euro

    Comment


    • #3
      multumesc de oferta ,dar aia sunt banii.

      Am uitat sa precizez ,nu sunt si nu caut sa cumpar de la samsari.
      Last edited by Evil; 5 May 2010, 08:45.

      Comment


      • #4
        De actualitate

        Comment


        • #5
          un diesel de 70cp resoftat te intereseaza?
          http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

          Comment


          • #6
            Man, diesel nu vreau(desi initial vroiam) din cauza fazei cu injectoarele ,multi mecanici de la Dacia mi-a zis sa ma feresc de ele

            Comment


            • #7
              am un preferance, 2007, fara AC, 35.000km, carte service la zi, unic proprietar

              Comment


              • #8
                Rosie, nu?

                Am un Laureate 1.4 faza 2 prima inmatriculare 2007 din pacate rosu.

                Km. 42000

                Pret 4800 Euro.

                Daca nu gasesti nimic mai bun, astept.

                Comment


                • #9
                  bog_82_ABO fara AC am gasit la 3800 e din 2008 ,deci nu ma intereseaza

                  gabigruia multumesc de oferta dar nu ,la cat ceri pe ea se gaseste mai noua...si oricum am spus in primul post ofer maxim 4100 e

                  Sunt dispus si la oferte fara AC realiste, an minim 2008 repet masina o cumpar pentru folosinta personala.
                  Last edited by Evil; 6 May 2010, 18:07.

                  Comment


                  • #10
                    Dacia Logan Laureat Plus 1.4 MPI

                    Dacia Logan Laureat Plus 1.4 MPIInmatriculat

                    Anul Fabricatiei2007
                    CarburantBenzina
                    Rulaj(km)55.000 Km
                    TransmisieManuala
                    Norme poluareEuro IV
                    Capacitate cilindrica(cc)1.390
                    Putere(CP - cai putere)83
                    Consum Mediu (L/100km)6,00 L/100 km
                    CuloareGris Comete Metalizat
                    Tip caroserieBerlina
                    Nr.usi4/5

                    Dotări standard:
                    Calandru cu ornament inferior cromat, Portbagaj cu eleron încorporat, Buton deschidere portbagaj, Baghete laterale de protecţie negre, Jante de oţel 15" cu capace complete, Bare de protecţie în culoarea caroseriei (partea inferioară), Calandru cu bandou superior cromat, Grilă calandru vopsită în culoarea caroseriei, Protecţie praguri uşi, Mocheta Dilour, Panouri uşi cu inserţie material textil, 3 tetiere spate reglabile pe înălţime, Cauciucuri Michelin, Airbag frontal şofer, Airbag frontal pasager (cu deconectare manuală), Centuri de siguranţă faţă în trei puncte, reglabile pe înălţime, 3 centuri de siguranţă spate cu prindere în 3 puncte, Tetiere faţă cu reglare pe înălţime, ABS Bosch 8.1 şi repartitor electronic de frânare, Portbagaj cu eleron si buton, Geamuri electrice fata-spate, Antidemaraj electronic, Indicatoare digitale (carburant, temperatură lichid răcire, kilometraj), Computer de bord cu 5 funcţii (kilometraj general, kilometraj parţial, consum mediu, autonomie previzibilă, viteza medie), Martor portiere deschise, Direcţie asistată hidraulic, Proiectoare ceaţă, Bloc optic spate cu stopuri tip Cristal, Retrovizoare exterioare cu reglaj electric şi degivrante, Retrovizor interior cu reglaj noapte/zi, Încălzire/ventilare cu 4 viteze, Comandă reciclare aer, Aer condiţionat, Geamuri colorate (cu tentă de culoare), Închidere centralizată cu telecomandă, Cutie de documente (8 litri), Buzunare scaune faţă, Suport pahare pe consola centrală, Spaţiu de depozitare la baza consolei, Radio CD 4x15W, panou detaşabil, Scaune faţă cu reglaj longitudinal şi reglaj al spătarului, Scaun şofer cu reglaj lombar şi pe înălţime, Garanţie extinsă 24 luni, dar nu mai mult de 120.000 Km.

                    Imbunatatiri:
                    Pleoape faruri, Capăt evacuare cu led albastru, Senzori de parcare cu display LCD, MP3 auto Pioneer, Neoane sub-bord cu senzor sunet, Neon casetofon, Neon interior, (toate neoanele sunt albastre), Preşuri aluminiu albastre, Huse din piele ecologică, Cotieră Logan, Huse centuri, Inele cromate bord, Mânere portiere cromate - şi interior şi exterior, Stopuri Lexus Style fumurii, Preşuri de noroi Logan, Remapare 1,4 mpi - tuning (59 kW / 82 CP / 125 Nm la 3000 rpm ), Carkit Bluetooth Parrot, Jaluzele negre geamuri spate+lunetă, Plasă grilă faţă, Suporti numere LoganClub, schimbat lumină bord şi butoane consolă (Leduri roşii şi albastre), prelungiri spoiler spate de fibra, eleron portbagaj sport, altele.

                    1b1a61468563b950b6c42d727c3c238e.jpg 3ec4f7631439a123fca08fba72900174.jpg 4b985e51f1e25dcdc550c23ef504e8f6.jpg 748cf2bfefb116056226263b750ea970.jpg 762dee5d75c27136664b28e0953401ef.jpg 4590d18bffa809a4b776e07105eb2c6a.jpg

                    PRET: 4700 usor negociabil.
                    0742035845
                    VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Multumesc de oferta, dar, nu ai impresia,sincer, ca este pom de iarna ?

                      Comment


                      • #12
                        Se scot toate de pe ea!
                        VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Raman semne, nu multumesc.

                          Comment


                          • #14
                            Am sa scot tot de pe ea sapt viitoare si am sa-ti pun poze sa vezi cum arata. Nu au cum sa ramana semne.
                            VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Nu este nevoie.In primul rand nu te incadrezi in suma, in al doile rand stai prea departe..

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google