Schimb Sigla 1.6mpi Cu 1.2 16v Sau 1.4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Schimb Sigla 1.6mpi Cu 1.2 16v Sau 1.4

    Schimb sigla mea de 1.6 cu una de 1.2 16v sau 1.4 din zona Galati-Braila.

  • #2
    Chiar nu vrea nimeni?

    Comment


    • #3
      de ce sa schimbi sigla 1.6 cu 1.4 ?
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • #4
        sa fie pe burta )
        sigpicMy ride

        Comment


        • #5
          Cel mai tare schimb, inducerea in eroare a adversarului

          Spor la schimb.

          Comment


          • #6
            Eu am una de 1,4 pe acasa dar mai mult te duce transportul. Daca vrei ti-o donez.

            Comment


            • #7
              i-ti dau eu una de 1,4
              sant din galati

              Comment


              • #8
                Exact inducerea adversarului in eroare!Dece radeti ma de mine:-w?

                Comment


                • #9
                  Mai bine ti-ai schimba emblema de pe botul masinii. Ti-as recomanda-o pe cea originala Dacia sau pe cea oficiala a LoganClub Galati. Pentru ca ce ai lipit tu acolo nu este sigla noastra a galatenilor de pe acest forum. Sau schimba-ti macar poza la avatar.
                  Si las-o mai moale cu "... inducerea adversarului in eroare ...", da? N-ai decat sa fii adversar cu cine vrei tu dar fa-o te rog pe celalalt forum, nu aici.

                  Comment


                  • #10
                    Stikerul dp emblema din botu masinii(care este cea originala de la dacia) este de la loganclub galati intradevar poza de la avatar este mica si nu se vede dar daca vrei iti dau poza sa te convingi.Si faza cu inducerea adversarului in eroare era spusa in spirit de gluma...Acu sper ca nam suparat pe nimei daca am facut-o imi cer scuze.O zi buna

                    Comment


                    • #11
                      @gl_mmm - nu va inteleg !? ... si ce daca ar fii avut alta sigla cu alt forum ? este un forum liber ... si chestia cu inducere in eroare al adversarului nu mi se pare decat o gluma
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • #12
                        ha ha tare asta) eu nu cred ca e gluma...se mai da omu' si la stop...ce motor ai? 1.2 frate)

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google