Cumpar Mocheta MCV

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Mocheta MCV

    Cum zice anuntu , cumpar mocheta MCV , ma intereseaza partea din fata , originala , preferabil noua.

    sigpic

  • #2
    pai cum una noua e 930 de lei banuiesc ca 150 lei e ok , are 5000 km si e impecabila , poze ai mai vazut acum ceva timp pe mail
    Pain brings out the truth in us all...
    ...how much truth can you stand?

    Comment


    • #3
      da dar nu era de MCV , am mai discutat si era de berlina? sau fac/faci o confuzie???

      sigpic

      Comment


      • #4
        ...si...si ... erau si de berlina si de break si nu ne-am pus din prima de acord care e una si care alta. Daca esti mai interesat acum ca data trecuta o despachetez si pozez din nou dar nu de placere ci ca sa o cumperi .
        Pain brings out the truth in us all...
        ...how much truth can you stand?

        Comment


        • #5
          e serios eugen pufy, baga mare
          sigpicMy ride

          Comment


          • #6
            eugen o sami verific mailu din nou aveam acolo niste poze de la tine si vorbim.
            cum zice si deluxe vreau sa cumpar clar dar sa stiu ca e ok si se potriveste sigur

            sigpic

            Comment


            • #7
              uite mocheta , fiind sintetica reflecta lumina blitzului la poze de aproape si de aia pare asa albicioasa, crede-ma ca e impecabila daca o aspiri. Cele 2 pete albe sunt de var de la depozitare, iese la aspirat.
              Attached Files
              Pain brings out the truth in us all...
              ...how much truth can you stand?

              Comment


              • #8
                eugen iti dau un raspuns cat mai curand...

                sigpic

                Comment


                • #9
                  eugen ai PM.
                  are cineva inelul acela oval de plastic , de la husa schimbatorului , cu sau fara husa...

                  gata , se poate inchide
                  Last edited by SoNyKeL; 12 July 2010, 11:09. Reason: Automerged Doublepost

                  sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google