OBD flashtuning si chiptuning in Brasov

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OBD flashtuning si chiptuning in Brasov

    OBD flash tuning (remapare ECU), chiptuning. Mai multi cai putere si cuplu motor marit pentru masinile fabricate dupa anul 2000 prin optimizarea managementului electronic al motorului. Modificari facute de profesionisti cu aparatura electronica de ultima generatie. Calitate maxima!

    tel 0723 208 288
    Oferta pentru membri forumului:

    1.4mpi, 1.6mpi - 100 euro
    1.6 16V - 150 euro
    1.5 dci - 180 euro

  • #2
    1.5 dCi 85Cp - 200 euro

    Comment


    • #3
      Noul pret la 1.5dCi 85cp pentru membrii forumului: 180 de euro!!!

      tel. 0723 208 288

      Comment


      • #4
        Domnule Catalin, referitor la discutia noastra legata de un alt chiptuner va rog sa veniti cu argumente clare, poze, eventual contactul celui in cauza (tuaregul amintit) pt a sustine problema. Apropo, mi se pare mie sau e inventata problema "tuareg"? Si daca e un caz izolat - e clar ca la sute de masini modificate mai sunt si care cedeaza sau nu rezista, poate a fost fortzat prea tare de user sau avea probleme inainte de remapare si s-au accentuat mult mai iute dupa. Nu poti spune ca un procent de 100% are probleme pt ca ar fi fost deja cautat de interpol baiatu sau vanat la coltz de strada de "baieti".
        Personal am gasit cateva loganuri (dci) ce functioneaza cu softul ce il am eu pe masina si se apropie de 100.000 km fara pb.
        Nu mai stiu exact daca mi-a spus inainte ca softul provine din romania, dar sincer nu ma intereseza atata vreme cat masinile intalnite de mine cu acest soft merg bine. Personal lucrez pt firme din germania (si nu numai) softuri care apoi sunt vandute sub numele de "firma din germania" deci nu dau doi bani pe softul german, numai ca e german.
        Last edited by ovimiha; 21 March 2008, 10:16.
        Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google