[Vand] Ceasuri Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    am decat originale,fara lumini schimbate!
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • #47
      Salut, la ceasurile cu functiile schimbate mai trebuie sa fac ceva sau le pun pe masina si merg. Merci
      Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

      Comment


      • #48
        iti mai trebuie un fir la mufa care intra in ceas,pt ca nu o are+o fir de la calc masini in UCh!
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • #49
          pipan, nu.i mai speria, daca nu au cb, trebuie un fir tras de la calculatorul de injectie si un fir la maneta cu buton, la uch nu mai trebuie, deci e mai simplu
          sau se poate pune un buton valet separat, deci luati ceasurile, eu am ambiance, am pus ceasuri de prestige si dupa ce am tras fir merge calculatorul fara probleme
          sigpic

          Comment


          • #50
            da scz,de la cutia neagra din fata in mufa care intra in ceas!
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • #51
              si daca luati ceasurile de la pipan, eu gratis o sa va ofer schema de montaj cu poze clare, o puteti primi de pe id mess nicusor.radu87
              up si de la mine
              sigpic

              Comment


              • #52
                un chit cu conducte incalzire pasageri spate ai

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google