Vand Boxe Coaxiale Helix E6x ESPRIT

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Boxe Coaxiale Helix E6x ESPRIT

    vand boxe coaxiale helix e6x ESPRIT


    difuzoare coaxiale pe 2 cai
    diametru: 16,5 cm
    con acoperit cu fibra de sticla
    tweeter 19 mm silk dome orientabil la 25ยบ
    putere: 50W RMS (100W max)
    raspuns in frecventa: 55 Hz - 22 kHz
    sensibilitate: 91dB (1W/1m)
    impedanta: 4 ohmi
    adancime instalare minima: 65 mm

    Pret: 260.00 ron

    Pentru detalii :
    yahoo: pilula_20@yahoo.com
    tel : 0725 463 763 sau 0765 568 446
    Attached Files

  • #2
    mai e valabil? un pret ....acuma de criza?

    Comment


    • #3
      salut man.mai este valabil...tinand cont ca sunt noi si beneficiaza de transport gratuit prin curierat rapid oriunde eu zic ca asta este pretul cel mai ok pentru ele...sunt magazin virtual...cu respect sorin

      Comment


      • #4
        ti-am dat PM pe celalalt forum .

        Comment


        • #5
          La ce pret poti aduce sistemul helix r806 competition midbass si tweeterele r801 + crossoverele aferente daca sunt incluse in pret. Multumesc.

          Comment


          • #6
            Originally posted by Radu87 View Post
            La ce pret poti aduce sistemul helix r806 competition midbass si tweeterele r801 + crossoverele aferente daca sunt incluse in pret. Multumesc.
            salut man...pei in primul rand trebuie sa iti explic ceva...

            midbassi helix rs806 si tweeterele helix rs801 se vand separat deci nu includ in kitul lor si acele crossovere despre care vorbesti tu...ideal daca vrei sa folosesti aceste componente ar fi sa le folosesti full activ adica fiecare difuzor sa aiba propria amplificare...

            exista si un set care se cheama helix rs6 competition care include midbassi rs806 si tweetere helix rs801 + doua crossovere

            acum iti dau preturile pentru fiecare in parte

            helix rs801 - 708LEI
            helix rs806 - 864LEI
            helix rs6 - 1907LEI

            astea sunt preturile recomandate de helix...daca vrei cu adevarat iti pot face un pret pentru ele si iti pot face un discount sau iti pot recomanda ceva asemanator ca valoare sau mai bun...intra pe id meu de mess si vorbim mai multe (pilula_20)

            Iti las niste poze cu setul helix rs6 cel care are si filtre ... din pacate midbassi nu ii desigilasem si nu am poze si cu ei
            Attached Files

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google