[VAND] Plafoniere Cu 3 Becuri-35 Lei

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CostyLogan-da,mufa si ''tablita'' incluse.

    Anunt valabil,plafonierele sunt NOI cu becuri incluse si pentru montare ca si a 2 a plafoniera are mufa si ''tablita'' inclusa

    Comment


    • cat mai ai plafoniera?dak o ai la 35 de lei vreau si eu una
      1.4 MPI-FURIOS

      Comment


      • klau1989-da,plafoniera este tot 35 de lei cu tablita si mufa.

        Comment


        • plafoniera

          salut, ma intereseaza si pe mine o plafoniera cu tablita, mufa si spune-mi te rog daca ma poti ajuta si cu un splitter si cablu ca sa pot trage firul de la cealalta, fara sa tai niciun cablu.

          Multumesc frumos

          Comment


          • sal as dorii si eu o plafoniera daca mai ai......astept un pm cand iti trimit datele cred ca trimiti si prin posta cu plata in ramburs......

            Comment


            • Salut! Cat ma costa doua plafoniere cu tot cu transportul prin posta? Multumesc,

              Comment


              • AKBAR -2 plafoniere cu transport inclus-77 lei

                Anunt valabil,plafonierele sunt NOI cu becuri incluse si pentru montare ca si a 2 a plafoniera are mufa si ''tablita'' inclusa.

                Comment


                • up

                  am aproape un an cu plafoniera cumparata de aici si nu s-a ars nici un bec.

                  cele 3 spoturi sunt chiar utile.

                  up, up, up
                  Logan GPL 1.4

                  Comment


                  • Un mare up și de la mine. Acuși am și eu anul de când am pus a 2-a plafonieră.
                    „Să fie lumină!”
                    The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                    Comment


                    • azi am ridicat coletul,si era bine ambalat,apelati om de incredere si marfa de calitate,merci.

                      Comment


                      • Vreau si eu o plafoniera cu 3 becuri, cu mufa si "tablita" incluse.
                        Ai PM cu datele mele.
                        Multumesc!

                        Comment


                        • Am primit instiintarea de la posta ca sa ridic coletul dar, din motive evidente, pana marti 27.dec.2011 nu voi putea sa-l ridic. Suma inscrisa pe instiintare este de 42 lei, conform intelegerii. Dupa ce voi ridica coletul voi reveni cu un feedback complet.
                          Am vrut doar sa te anunt ca sa stii ca va mai dura putin pana voi face plata.
                          Craciun fericit!

                          Comment


                          • prompt si corect

                            Am ridicat coletul de la Posta. Totul este in perfecta ordine - plafoniera este noua, include mufa, "tablita" si becuri. Multumesc!
                            Sunt multumit si de aceea ai un mare UP de la mine! Recomand cu incredere, oricui.

                            Stima.

                            PS Am si montat plafoniera. Nicio problema, efectul dorit atins.

                            Comment


                            • Am primit palfoniera. Multumesc! Super ok!
                              Vanzator excelent! Recomand cu incredere!

                              Comment


                              • Am primit plafoniera in stare perfecta si foarte bine ambalata, multumesc!

                                ps: e normal sa se aprinda toate 3 becurile la deschiderea portierei? ma asteptam sa se aprinda doar cel din mijloc .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google