[VAND] Plafoniere Cu 3 Becuri-35 Lei

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Primit. Multumit. De incredere.

    Comment


    • #62
      Multumesc Cezar,anunt valabil

      Comment


      • #63
        Primit coletul. Totul OK. Multumesc!
        Nu fac liniute ca nu am cu ce...

        Comment


        • #64
          Cu placere Mihai.
          Anunt valabil,plafonierele sunt NOI cu becuri incluse si pentru montare ca si a 2 a plafoniera are mufa si ''tablita'' inclusa.

          Comment


          • #65
            mai este valabil? ca ma intereseaza si pe mine 2 plafoniere
            Stock is boring...
            My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

            Comment


            • #66
              o poza cu interorul loganului de unde sa se vada si a doua plafoniera? ma intereseaza unde e montata si sistemul de prindere.
              as vrea sa-mi pun in spate la pasageri dar nu stiu unde(locul l-am fixat dar n-am cum sa o prind de plafon)

              Comment


              • #67
                @mihai.85-ai pm
                @vip3r-maine foto detaliate

                Comment


                • #68
                  am rasfoit ieri prin net si am inteles ca exista un locas la mijloc intre scaunele din fata si un locas in spate langa luneta. inca n-am pipait mocheta sa vad daca intr-adevar exista ceva acolo de care sa prinzi plafoniera de tabla masinii si doar sa decupezi mocheta.

                  de aia ma interesau cateva poze si poate a facut careva poze cand si-a montat-o sa vada si ochiu nostru minunatia de loc.

                  Comment


                  • #69
                    Foto montaj a 2 a plafoniera:
                    Plafoniera nu se monteaza de caroserie ci de plafon,ca si cea pusa de fabrica.In a3 a foto locul unde se monteaza,dupa ramfortare,nu am incercat langa luneta ca nu are loc.
                    Attached Files
                    Last edited by axscu; 20 September 2010, 21:05.

                    Comment


                    • #70
                      As fi si eu interesat de una dar ofer 40 RON cu tot cu transport.Astept raspuns.

                      Comment


                      • #71
                        sunt de uzina?

                        Comment


                        • #72
                          Da sunt de origine.

                          Anunt valabil,plafonierele sunt NOI cu becuri incluse si pentru montare ca si a 2 a plafoniera are mufa si ''tablita'' inclusa.

                          Comment


                          • #73
                            Salut! Unde in bucuresti se poate face predarea ? Ca dimensiune e identica ca si cea cu 1 bec?Am logan preferance 2005. Intrerupatoarele banuiesc ca vor functiona independent fiecare.Ma poti contacta si pe mes la florin.pintea83 sau 0763607598. Multumesc !
                            Pasionat auto & gadgets

                            Comment


                            • #74
                              Am cumparat si eu.Sunt noi,se potrivesc in locul celei vechi.Schimbarea se face in 30 secunde.Multumesc axscu si spor la vanzare in continuare !
                              Pasionat auto & gadgets

                              Comment


                              • #75
                                interes

                                Originally posted by axscu View Post
                                Plafoniera se poate monta in locul celei cu 1 sau 2 becuri sau se poate instala ca si a2 a plafoniera pentru locurile din spate avand atasata si o mufa(neoriginala)
                                Pret 35 lei + taxe postale.
                                posteaza ,te rog imagini cu montajul plafonierei.sunt interesat,si as dori sa ma lamuresc ,in ceea ce priveste potrivirea firelor la instalatia-partea de sus a masinii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google