Cedare Leasing Dacia Logan Laureate 1.4mpi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cedare Leasing Dacia Logan Laureate 1.4mpi

    Ceau tuturor

    Sunt posesorul unei dacia logan laureate (1.4 mpi) in sistemul de leasing si in ultimul timp am inceput sa ma gandesc serios la cedarea leasingului.
    Poate ma pute-ti ajuta cu informatii in legatura cu suma pe care as putea sa o cer avand in vedere ca masina este din februarie 2005 (fara ABS) ,are 60000 km cu revizia facuta si rata lunara de leasing este de aproximativ 130 euro (CASCO este inclus in aceasta rata).
    Am platit pana acum 24 de rate + avansul de aproape 2000 euro.
    Astept orice opinii si indrumari din partea voastra precum si deasemenea daca este cineva interesat astept o oferta.

  • #2
    pai ar trebui sa ne zici si cat mai ai de plata... cate rate? valoare reziduala ceva?

    sigpic

    Comment


    • #3
      vrei sa o cumperi pt taxi sonykel ?)
      sigpic

      Comment


      • #4
        Salutare

        Rate mai sunt in jur de 36 plus 1500 euro valoarea reziduala.

        Comment


        • #5
          nu teai gandit ca te duce mult cand ai luato?

          Comment


          • #6
            Originally posted by dukone View Post
            nu teai gandit ca te duce mult cand ai luato?
            Ba, dar a fost singura posibilitate -cei de la BRD nu au vrut sa-mi
            acorde creditul si imi trebuia pentru a merge la lucru (30 km pe zi).
            Sunt inca multumit de masina dar incep sa ma impinga cheltuielile de
            la spate si nu stiu cam cat sa cer -nu ma pricep la masini.
            Astept parerile voastre in legatura cu pretul pe care as putea sa-l cer.

            Comment


            • #7
              Parerea mea este sa o tii, caci mai sunt de platit 36*130=4680 + 1500(val reziduala)=6180 euro,si nu cred k ar fi cineva care va prelua leasingul,k doar nu o dai de pomana.Oricum bagubos leasing ai facut...Incearca sa ceri 3000-4000(dar sincer,e prea piperat pretul)..oricum bafta la vandut,si succes in rezolvarea problemelor.Sanatate

              Comment


              • #8
                Originally posted by iancucezar View Post
                Parerea mea este sa o tii, caci mai sunt de platit 36*130=4680 + 1500(val reziduala)=6180 euro,si nu cred k ar fi cineva care va prelua leasingul,k doar nu o dai de pomana.Oricum bagubos leasing ai facut...Incearca sa ceri 3000-4000(dar sincer,e prea piperat pretul)..oricum bafta la vandut,si succes in rezolvarea problemelor.Sanatate
                Multam pentru ajutor - cred ca o sa continui cu leasingul.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google