Flashtuning pentru vestul tarii

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • faptul ca e turbo e de bine, dar ca e neam cu tigaile alea de civicuri din 70-80, aia nu e de bine
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • inca un client multumit aici la oradea cu ajutorul lui alex abrudan de la autoperform ;)
      "cati santeti?!?"

      Comment


      • asta-i verisor cu tine, jeff?
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • sunt din timisoara am si eu o intrebare ,care-i pretul pentru un dci de 85 cai ?
          ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

          Comment


          • Marius: 300 RON
            Seba: e prietenul si colegul meu de bransa, apelati cu incredere!

            Comment


            • ok, sa fie primit, atunci
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Salutari tuturor! Numele meu e Alex Abrudan, colegul lui Jeff, din Oradea.
                Urmaresc forumul de mai mult timp, fara a avea user. Am decis totusi sa imi fac user azi, pentru ca doresc sa va multumesc tuturor pentru recomandari si feedback. Vreau sa stiti ca atat eu cat si Jeff ne straduim sa va oferim un chiptuning de calitate si totusi la un pret cat se poate de rezonabil.
                Pentru cine nu stie (si nu e niciun secret) softurile noastre poarta semnatura domnului Kiss Lorand.
                Daca aveti intrebari sau nelamuriri legate de acest domeniu, nu ezitati sa ni le adresati. In masura posibilitatilor si timpului, vom incerca sa raspundem.

                O seara placuta in continuare!


                P.S. imi place la nebunie emoticonul asta

                Comment


                • bine-ai venit la casa de nebuni
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Bine v-am gasit

                    Comment


                    • Buna.Vreau sa fac si eu o remapare la un passat 2.0tdi 140cp ?Un pret eventual si cat creste puterea motorului.

                      Multumesc.
                      Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                      Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                      Comment


                      • vezi aici oferta
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Multumesc, Cristi.
                          Rudy, fiind forumist beneficiezi de reducere fata de preturile de lista.

                          Comment


                          • Logan 1.4 si 1.6 8V - 150 RON
                            Logan 1.5dci - 350 RON
                            Solenza, Supernova - 150 RON


                            Pentru programari, detalii etc, tel 0745316775.
                            Last edited by Cristi_Xp; 17 February 2010, 23:00.

                            Comment


                            • Alex Alfa, cat m-ar costa o remapare la un logan dci 65cp?

                              Comment


                              • Salutari
                                Daca esti membru loganclub, pretul e idem cu al colegului Jeff, respectiv 350 RON
                                Last edited by Cristi_Xp; 17 February 2010, 23:00.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google