Flashtuning pentru vestul tarii

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeff e tatal si mama lor. Jumatate din masinile Mitsubishi sunt facute de el, si baietii care le-au facut se dau cu ele de rup. Eram programat si eu dar acum sunt nevoit sa o vand. Trebuie 4x4. Te salut Jeff. Cristian Todea. Cu Mitsu ala negru si urat, de nu-l vrea nimeni. Lool. Una mare si diesel e pe teava. Asta e contul la fecior.
    Last edited by todea; 17 March 2010, 06:21.

    Comment


    • salut
      la un logan 1.6 8v ce performante se pot obtine cu un soft nou ? resoftarea creste uzura motorului ?
      From Miami 2 Ibiza
      Voucher
      http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

      Comment


      • Salut ,sonda lambda se anuleaza ? si am inteles ca cei 115 se obtin la aceasi turatie ca si puterea data din fabrica adica 5750 rpm, daca schimb la 6500 rpm mai scot 2-3 cai? Multumesc

        Comment


        • Cristi, multumesc, in aprilie trec prin Bucuresti, poate ne vedem chiar daca nu din motive profesionale ;)
          sKyb0y: castigul de putere este de vreo 9CP. Uzura nu creste sesizabil.
          regalcobra: de ce vrei sa anulezi sonda? vrei sa elimini catalizatorul? Daca puterea maxima se obtine la o anumita turatie, dupa aceasta turatie puterea incepe sa scada, deci nu castigi nici un cal in plus dupa, doar pierzi.

          Comment


          • Topic valabil!

            Comment


            • In continuare chiptuning de calitate.

              Comment


              • Mai este de actualitate ? am un logan 1.5 dci 85 cp

                Comment


                • da, mai este. suna-l, cred ca a pus si nr de telefon la care poate fi contactat.
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google