[VAND]Diverse,preturi Mici

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • By Kyo -nu mai am geam ceasuri.
    Suporti pentru proiectoare berlina-35 lei, proiectoare ph1 cu becuri Osram h11 incluse-140 lei/set.Clemele de prindere a suportilor si proiectoarelor incluse.
    Attached Files

    Comment


    • ... cu comanda mea ce se mai aude?
      Merci

      Colet receptionat ... merci de ajutor.
      Recomanda cu incredere.
      Last edited by M.FLORIN; 19 March 2014, 21:52. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic
      This is My Ride!
      !Visit and enjoy!

      Comment


      • A ajuns si comanda mea cu chederele de duster si cuiele de usa ph2. Foarte rapid, recomand.

        Comment


        • Buna ziua,

          M-ar interesa un set complet (fata/spate) de protectii aripi si un set complet (fata/spate) de aparatori de noroi pentru un Logan din 2006.

          Imi puteti spune daca aveti si la cat?

          Multumesc

          Comment


          • @axscu ai un PM de la mine cu comanda de diuze perdea

            Comment


            • Salut... ce se aude cu comanda mea?

              Comment


              • Salut.
                Ai cumva microfon pentru player-ul Daewoo cu usb/bluetooth de pe Logan/Duster?

                Comment


                • poti pune o poza cu instalatia de oglinzi

                  Comment


                  • M.FLORIN,laurg73-multumesc

                    ovidiu c2 -
                    Aparatori noroi fata,noi,de origine PH1-55 lei
                    Aparatori noroi spate,noi-40 lei
                    (kit de prindere inclus)
                    Set protectii aripi subtiri-...55 lei
                    Set protectii aripi late-...69 lei

                    Sandu Magnatu -maine dimineata pleaca coletul.
                    hr.hunter -da,am microfon pentru player-ul Daewoo (foto)sau si cu comanda audio
                    mario_09-foto

                    Prelungire bord PH1,SH-35lei
                    Attached Files

                    Comment


                    • Ok, cat costa microfonul (fara comanda audio)? In poza apare doar cu un cablu scurt. Ai si cablul care face legatura intre mic si mufa din spatele radioului?
                      Ma mai intereseaza inele de ceasuri de Duster si protectiile de aripa.

                      Comment


                      • Salut.
                        Ma intereseaza si pe mine daca mai ai o plafoniera cu trei becuri + cablajul si plasticul acela de pus sub plafon si un set de autocolant pentru usi de ph1.

                        Comment


                        • Ma intereseaza si pe mine EXTRACTOR AER LOGAN pentru portbagaj.

                          Comment


                          • un pret pentru instalatie
                            am vazut in poza doua modele e vreo diferenta intre ele

                            Comment


                            • hr.hunter - microfonul nou fara comanda audio 25 lei,mufele care fac legatura intre microfon si cd(inclusiv cablu)-40 lei(foto) lei
                              Nu am inele de ceasuri de Duster, protectiile de aripa subtiri-55 lei,iar late-69 lei.
                              casp3r-da,am plafoniera cu trei becuri + cablajul si plasticul acela de pus sub plafon si un set de autocolant pentru usi de ph1.
                              flavius_VL-nu am extractorul de aer pentru portbagaj,se inlocuieste garnitura la cel existent.Cauta pe forum.
                              mario_09 instalatie fara joistick-70 lei,cu joistick-95 lei
                              Nu este nicio diferenta intre ele.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Sa inteleg ca mufele adaptoare contin si cablul care face legatura cu mufa de la cablul microfonului? Pentru ca eu am aceste mufe ISO la player, dar fara cablul pentru microfon.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google