[VAND]Diverse,preturi Mici

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Axscule trimiti maine burduful de planetara?
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • @mihai.85-cel deschis la culoare
      @savoiu_rf 82-la prima ora

      C.O. 22-30 08
      Attached Files

      Comment


      • Salutare! Capace tiranti ( obturatoare praf) pentru opritoarele de la portiere mai ai? Pretul (18 lei/ set) include toate cele 4 obturatoare sau doar doua?

        Comment


        • Salut

          Mocheta usa portbagaj,(negru) -25 lei(clipsuri incluse ) pentru ce model este? Mocheta de pe un ambiance din 2006 nu se potriveste pe al meu KissFM din 2007. Al meu usa de portbagaj are eleronul incorporat si partea unde vine inchiderea centralizata este mai mare.
          Stii cumva daca mi se potrivesc?
          Multumesc anticipat pentru raspuns!

          Comment


          • salut, aeratoare (limbile alea negre) daca se poate fara inele, daca nu, cu tot cu inele ... un pret, multumesc

            ps. pm te rog
            sigpicMy ride

            Comment


            • Salut! Scuze, nu am fost atent, e scris foarte clar pretul. ) Vreau su eu un set de 4 obturatoare de praf pentru tirantii de la portiere. Iti trimit pe PM adresa, te rog sa-mi spui cand le poti trimite. Multumesc anticipat!

              Comment


              • Ok multumesc axscu!
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • am comandat o maciulie prestige si un maner de viraj. comanda a fost facuta duminica seara, iar azi dupa-amiaza am ridicat coletul de la posta. foarte multumit de ceea ce am primit! recomand cu toata increderea. asta a fost a 3-a comanda la axscu si cu siguranta vor mai urma!
                  bafta in continuare la vanzare!
                  Stock is boring...
                  My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                  Comment


                  • Vreau si eu urmatoarele piese de la tine:
                    Set 4 obturatoare praf...18lei
                    Opritor usita rezervor-4lei/bucata
                    trimit adresa prim pm

                    Comment


                    • vreau si eu dimensiunile si o poza pentru "Antena scurta metalica(cu adaptor)-29 lei"
                      Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

                      Comment


                      • butoane cu impuls pt deschiderea geamurilor de ph2 mai ai? Asa sunt din fabrica sau sunt butoane de ph1 la care ai modificat capacul?

                        Comment


                        • e in concediu oare!?

                          Comment


                          • e in concediu pana luni sau marti, am vorbit eu cu el la telefon. nu are acces la net.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Axscule esti in concediu tata mai cam dejamagit cu burduful ala!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • @ani[I]aL_2008-ai pm
                                @DaniD-Mocheta portbagaj se potriveste la modelul KissFM din 2007 cu eleronul incorporat.
                                @DeLuXe-ai pm
                                @mihai.85-multumesc
                                @nelutu32-ai pm
                                @condaru321-antena are 40,5 cm
                                @usr1-butoanele cu impuls ph2 sunt butoane de ph1 la care s-a modificat capacul
                                @ savoiu_rf 82-da-mi mai multe detalii aici,nu pe pm.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google