[VAND]Diverse,preturi Mici

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Consola butoane geamuri electrice pe usa Doker,-SH-(buton geam sofer cu impuls)-65 lei - poti pune te rog o poza
    Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
    sigpic

    Comment


    • salut

      primit coletul recomand cu cea mai mare incredere mersi mult
      live to ride

      Comment


      • savoiu_rf 82-nu am element inchidere bara ph1.
        chelull -foto consola butoane
        shtrumphy83 -multumesc
        Attached Files

        Comment


        • Recomand axscu, om de nota 20!

          Comment


          • salut...o pereche de faruri originale ph1, gasesc pe la tine??

            Comment


            • Buna seara. Mocheta usa portbagaj , mocheta spatar ,mocheta capota , obturatoare praf portiere toate pentru un PH1 - 2005.

              Comment



              • ai idee se pote monta comanda asta de langa volan pe un logan care nu are asa ceva?am logan ph2 si radio cd ul blaupunkt
                Last edited by 77sky; 9 December 2013, 23:22. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Am primit coletul... totul a fost ok
                  Laureat 1.4mpi, gris platine

                  Comment


                  • Salut gasesc la tine un termostat Dauphinoise Thomson(de origine) pt logan?
                    "light up the darkness" Bob Marley

                    Comment


                    • rog poze pentru:

                      Lampa noua montaj in fata de usa(cu bec)-13 lei/buc,10 lei/buc la set de 4/buc.
                      Lampa noua montaj in fata de usa(cu led)-18 lei/buc,13 lei/buc la set de 4/buc.

                      Comment


                      • Renault -multumesc
                        tzk -nu am faruri
                        panselin-da,se poate monta comanda langa volan pentru radio cd ul blaupunkt.
                        baracudafish-pm
                        ambx-multumesc
                        john Q -nu am termostat
                        matrix-foto(cele cu bec au mufa neoriginala,cele cu led au mufa originala cu pini noi,sunt incluse)
                        Attached Files

                        Comment


                        • Opritor usa Logan 2(se potriveste la ph1 si 2)-35lei/buc-2 buc
                          Plafoniera 3 becuri Fluence SH-35 lei(mufa neoriginala inclusa)-1buc
                          Plafoniera 3 becuri BMW SH-35 lei(mufa originala inclusa cu pini noi)1buc
                          Set mufe alimentare mp3-50 lei
                          Buji dci BERU-45lei/buc sau 150 lei/set 4
                          Attached Files

                          Comment


                          • doresc un buton lampa torpedou, mocheta usa portbagaj PH1 -1buc ,si mocheta antifonare deasupra de pedale PH1-1buc

                            Comment


                            • Placute de origine la ce pret le ai(ph2 cu abs discuri pline)si daca poti aduce cumva discuri si etrieri de Van cu abs?

                              Comment


                              • Consola butoane geamuri electrice pe usa Doker,-SH-(buton geam sofer cu impuls)-65 lei
                                Se poate adapta pentru a fi montat pe logan? Ma refer la instalatia electrica.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google