[VAND] JANTE MIM 15" 4x100

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] JANTE MIM 15" 4x100

    SE VAND JANTE MIM 15" 4x100 butuc de centrare 60.1mm LATIME 7J OFFSET (ET) 35 - jantele sunt in stare buna - sunt putin julite de la borduri dar insesizabil! NU SUNT STRAMBE, FISURATE, INDOITE SAU LOVITE! SE VAND FARA CAUCIUCURI! PRET FIX 160 EURO!!!

    P.S. In pozele atasate se gaseste 1 poza in care jantele erau incaltate cu gume cu talon mic (alea au fost vandute de la inceput)! Jantele au fost incaltate cu gume de 185/65/15
    Attached Files

  • #2
    Salut!160E BUC?

    Comment


    • #3
      @alexalin2009 - dragul meu - din ce am scris eu in anunt si dupa ce l-am recitit eu zic ca m-am exprimat corect sa inteleg ca toate 4 bucatile sunt 160 EURO adica 700 RON! Sa fim seriosi nu sunt placate cu aur sa coste 160 euro

      Comment


      • #4
        un schimb cu unele pe 16 te intereseaza? poze.. aici: http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...-t22855p3.html
        sigpic

        Comment


        • #5
          dorutz - sunt frumoase jantele dar ma intereseaza doar banii!!! spor la vanzare

          Comment


          • #6
            sunt fara capacele de la prezoane?

            Comment


            • #7
              da ionutzzz de cand le-am cumparat eu de la fostu proprietar sunt fara capace, la fel si fostu proprietar la randul sau tot fara capace le-a achizitionat! parerea mea ca arata mai bine fara capace - arata mai sportiv

              Comment


              • #8
                ofer 130+transp

                Comment


                • #9
                  alexalin2009 - NU MERCI!!!
                  JANTELE S-AU VANDUT DEJA SE POATE INCHIDE!!!

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google