Vand Jante Bbs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Jante Bbs

    vand sau schimb jante bbs cu tot cu cauciucuri,pret 800 ron poza este doar informativa
    Attached Files

  • #2
    up.........

    Comment


    • #3
      pret fara cauciucuri?
      sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

      Comment


      • #4
        valabil.....

        Comment


        • #5
          up..........

          Comment


          • #6
            Un pret pentru jenti fara anvelope? Ce anvelope sunt?

            Comment


            • #7
              up..........

              Comment


              • #8
                spune tati clar ca nu le dai fara cauciucuri sa stie oameni si sa nu mai puna intrebari aiurea

                Comment


                • #9
                  tati le-am raspuns pe pm

                  Comment


                  • #10
                    n-am stiut, scuzele mele atunci, un up de la mine, bafta la vanzare

                    Comment


                    • #11
                      daca ai pune si aici un pret ar fi ceva ... pret pe jante si pe anvelope ... cati inchi au jantele ... dimensiune anvelope ... DETALIIII!!!!!!

                      sigur ai citit regulamentul inainte sa postezi ? poze reale ... vrem sa le vedem pe ale tale nu poze de pe internet!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        jantele sunt pe 15 pret fara cauciucuri este 650 si poze nu am inca deoarece jantele sunt pe masina unui prieten si sunt in stare foarte buna

                        Comment


                        • #13
                          Totusi..., daca prietenul tau tine neaparat sa scape de ele, poate face un efort si le face cateva poze.... In opinia mea, este un pas important in a face acest deal... Cu cat puteti oferi mai multe detalii, cu atat se maresc sansele...
                          LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

                          Comment


                          • #14
                            sincer o mare harababura...vand jantele unui prieten nu stiu nimic de ele, pana intreb dureaza nu stiu cate zile, poze nu am... incercati sa faceti un topic coerent din care sa intelegem si noi ceva.
                            mai multa atentie la regulamentul ala... ca nu e scris degeaba.
                            Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                            Comment


                            • #15
                              Jantele sunt originale de golf 3 GT au prindere 4x100 et 35 daca nu ma insel si 7J. Astea le spun din ce stiu eu,nu am nici o legatura cu anuntul dar poate ajut cu ceva... Numai bine.
                              1 point 6 litre 8 vsigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google