[Vand] Autocolante Stalpi, Protectii Praguri, Stickere Si Cutting

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Montajul il pot face pe vremea asta, doar daca ai un garaj sau o locatie usor incalzita...peste 4..5 grade, minim. Sau intr-o parcare de hypermarket .

    Ai PM cu nr. meu de telefon si stabilim detaliile sau pe messenger: stickere.personalizate
    e-mail: office@stickere.info

    Comment


    • @B 83 RMJ: Stickerul tau cu Kiss-fm. Ovalul alb este ptr fundal si acum nu l-am pus pe el. Sincer, a iesit neasteptat de bine
      Attached Files
      e-mail: office@stickere.info

      Comment


      • ultima poza e produsul finit ca ma bate si pe mine un gand?
        ps: oricum vorbim maine ca acum ies, salutari!
        sigpic

        Comment


        • ultima poza este cu produsul semi-finit...sau nu, depinde cum se doreste. El s-ar mai aplica pe ovalul alb Este de preferat din cauza "fm"-ului...care e subtirel
          e-mail: office@stickere.info

          Comment


          • salut asa ceva vreau si eu , am pierdut un capac la o janta si ma gandeam sa il fac si apoi sa lipesc stikerul asta . Si un pret, multumesc!
            Attached Files
            sigpicTransport marfa !

            Comment


            • ce diametru are capacul?
              e-mail: office@stickere.info

              Comment


              • 48 mm e lungimea cu tot cu bucata de autocolant de sub stikerul cu kiss fm... mai mic nu il poti face? (cel cu kiss fm).
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • dimensiunea ovalului alb este de 63 x 48 mm, asa cum este facut acum...dimensiunea asta nu da rau cu lucasul... Pot sa ti-l fac mai mic, dar detaliile de pe buza de jos si triunghiuletul de la ultimul S din dreapta sus (pe alb) nu vor mai fi...devin prea mici...

                  Eu spun ca dimensiunea asta ar fi ok...dar daca iti dai acordul ptr ceva mai mic, se face
                  e-mail: office@stickere.info

                  Comment


                  • hmm... dar print nu poti face? ca asa ies toate detaliile...
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • ba da, pot sa fac print...dar la cantitatea asta...nu e deloc rentabil. Am nevoie pentru print de minim jumatate de metru patrat...
                      e-mail: office@stickere.info

                      Comment


                      • Salut, as dori un set de ornamente praguri spate pentru un Logan gri platine. Atasez poze cu ornamentele de pe fata. Multumesc!
                        Attached Files

                        Comment


                        • Scrisul sa fie tot cu Dacia ? Culorile or sa fie similare, nu identice
                          e-mail: office@stickere.info

                          Comment


                          • Originally posted by alexyno View Post
                            ce diametru are capacul?
                            o sa masor intai , ai dreptate!
                            sigpicTransport marfa !

                            Comment


                            • Da, tot cu Dacia. Spune-mi te rog si cat costa.

                              Comment


                              • pragurile spate costa 8 lei
                                e-mail: office@stickere.info

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google