[Vand] Autocolante Stalpi, Protectii Praguri, Stickere Si Cutting

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut vreau si eu Autocolant stalpi+sticker www.loganclub.ro +personalizare oglinda cu nr+protectii praguri personalizate, pe praguri si oglinzi nr masini IF~89~VGP O zi buna

    Comment


    • Salut! Vreau sa comand urmatoarele:
      -Modul cu trei leduri - 4 buc.
      -Autocolant sigla emblema Dacia negru cu gri - 1 set(fata spate)
      Iti trimit adresa pe P.M.,multumesc.
      Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

      Comment


      • Salut,as vrea si eu sa stiu un pret pentru urmatoarele stickere.As mai vrea un sticker cu scrisul de pe emblema de Ph2 exact acelasi font dar sa fie colant gri(1,3cm x 7,5cm) si o bucata de carbon 3D de 50cmX60cm.Astept Pm sau poti sa postezi si aici.
        Attached Files
        sigpic
        https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
        http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

        Comment


        • @bogdan_radu: Nu m-ai sunat... Stickerul tau l-am luat in masina, poate ne putem intersecta.
          @poli: trimite-mi adresa si numele complet prin PM. Totodata ti-am postat 3 modele ptr praguri sa-mi dai acordul la unul. Ce culoare sa aiba scrisul?
          @merlasviorel: ce culoare sa aiba modulele cu leduri?
          @dan.moraru: Ai PM !
          Attached Files
          Last edited by alexyno; 3 July 2011, 21:58.
          e-mail: office@stickere.info

          Comment


          • Salut alex optez pentru primul model de sus

            Comment


            • >Vreau si eu un set cand poti sa mi-le trimiti. Protectie prag spate, langa aripa .

              Comment


              • Salut. Ma intereseaza si pe mine un set protectii praguri fata+spate modelul de mai jos, un set protectii transparente aripa spate si personalizare oglinda cu nr. inmatriculare.Adresa o trimit prin PM.
                Attached Files

                Comment


                • @MARIUS692: Protectiile prag spate, langa aripa, ti le pot trimite astazi, daca-mi dai adresa ta pe PM

                  @hector2: Comanda ta este gata astazi, pe seara si se trimite maine.
                  e-mail: office@stickere.info

                  Comment


                  • Salut.As dori si eu un set de protectii praguri ca in foto 1,unde sa apara ENERVANTUL in loc de PUCIOASA cu caractere ca la numerele de germania si doua stikere de 53cm/2cm pentru inchiderea de la suportii de numere(foto 2),unde se pastreaza "meridian,sigla si dacia",iar in locul la "vanzari...nr. de telefon"sa apara ENERVANTUL cu caractere ca la numerele de germania.Se poate?
                    Attached Files

                    Comment


                    • Dami si mie un PM cu pretul la stikeru asta.

                      Marimea 80-10
                      Attached Files

                      Comment


                      • module led albastru mai ai?

                        Comment


                        • Culoare alba toate ledurile te rog.
                          Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                          Comment


                          • @enervantul: Se pot realiza stickere dorite de tine, cu o singura precizare. La cele ptr suportii de numere, nu o sa pot face sigla dacia. Pe cele originale este facuta cu serigrafie.

                            @Al3x: ai PM !

                            @bogdan_radu: da, mai am module albastre.

                            @merlasviorel: maine pleaca si coletul tau.
                            e-mail: office@stickere.info

                            Comment


                            • ia vezi alexyno daca e ok asta
                              Attached Files

                              Comment


                              • @enervantul: Se pot realiza stickere dorite de tine, cu o singura precizare. La cele ptr suportii de numere, nu o sa pot face sigla dacia. Pe cele originale este facuta cu serigrafie.

                                Este in regula.In cazul acesta pe cele pentru numere in stanga scriem DACIA LOGAN cu caracterele de origine,fara nicio sigla iar in dreapta scriem ENERVANTUL cu caracterele de la numerele de germania.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google